
"З метою оптимізації фонду оплати праці російський “Уралвагонзавод” готує масштабне скорочення персоналу", - пише оглядач Злий Одесит на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Приємно усвідомлювати, що у такого гіганта як “Уралвагонзавод” все налагодилося і він навіть задумався про оптимізацію виробництва. Зокрема, оптимізація буде полягати в скороченні співробітників. Ні багато ні мало, а на “свіже повітря” відправлять близько 15 тис працівників. Тобто, кожного другого з тих, хто значиться в корпорації.
Масштаби скорочення просто вражають і, на перший погляд, навіть не віриться, що буде звільнено близько 50% співробітників заводу, який не тільки клепає вагони, а й найсучасніший і не маючий аналогів в світі танк Т-14 на платформі “Армата”.
А хоча, так, планів на масове виробництво даного танка у МО РФ вже немає, а от проводити масштабну модернізацію металу, що прямував на утилізацію – це так. У нових умовах корпорація на ходу змінює стратегію розвитку і оптимізує фонд оплати праці єдиним можливим способом – скороченням. Але скорочення буде не миттєве, а поетапне, щоб не створювати надмірних стресових ситуацій і мітингів біля воріт заводів".
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...