Хіти тижня. Це ще не кінець: Україна підготувала новий удар по "Газпрому"

Ілюстрація: ЖЖ

Міністерство юстиції сформувало міжвідомчу робочу групу, яка запустить процес виконання рішення українського суду про стягнення з "Газпрому" близько 6 млрд доларів (172 млрд гривень) штрафу Антимонопольного комітету України в зарубіжних юрисдикціях. Про це заявив глава відомства Павло Петренко, повідомляють Патріоти України.

"Є багато юрисдикцій, які можуть бути використані, враховуючи наявність в України договорів про правову допомогу", - зазначив Петренко.

За його словами, цей процес може зайняти кілька років у залежності від юрисдикції, оскільки необхідно визнання рішення українського суду на території країни, з якої є договір, і запуск виконання самого рішення. Глава Мін'юсту також наголосив, що раніше в рамках виконання цього рішення на території України знайшли активи, що належать "Газпрому", і на них було звернено стягнення. "Мова йде про майже 100 млн гривень і корпоративні права, які "Газпром" має в Україні", - резюмував Петренко.

Прогрес є, але радіти поки що зарано: Чому Україна в кризу більше наторгувала зі світом

субота, 10 квітень 2021, 18:14

"Согласно таможенной статистике, в I квартале 2021-го товарооборот Украины вырос на 12,13% по сравнению с аналогичным периодом 2020-го, достигнув $28,83 млрд. Отрицательное сальдо внешней торговли — $1,33 млрд (увеличилось на $170 млн). При том что баз...

Чекати залишилося не дуже довго: Назвали рік, який буде гіршим за 2020-й

субота, 10 квітень 2021, 16:42

У департаменті розвідки США прогнозують, що у 2030-му світ потерпатиме від конфліктів і заворушень, а також голоду. Прогнози публікують кожні чотири роки. У 2017-му у документі передбачили епідемію коронавірусу і потребу призупинити подорожі, повідомля...