Хіти тижня. В Україні почали випускати трактори за китайською ліцензією

ЄС дуже непокоїть активність інвесторів з КНР в асоційованій з Європейською спільнотою Україні. Минулого року гості з Далекого Сходу почали активно вкладатись у нашу країну.

Херсонський машинобудівний завод налагодив збирання таких колісних агрегатів з комплектуючих китайської компанії First Tractor, передають Патріоти України з посиланням на Голос України.

Трактор має невеликі габарити, але водночас досить потужний двигун, він економічний і адаптований під велику кількість допоміжного обладнання.

Такі характеристики дають змогу застосовувати його для виконання широкого спектра робіт – як навантажувач, екскаватор, бульдозер тощо.

Наразі Херсонський машинобудівний завод ще не знає, скільки тракторів вироблятиме на місяць, оскільки обсяг залежатиме усе від попиту.

Українцям почали виплачувати допомогу у сумі 4 тисячі гривень: Як подати заявку

понеділок, 5 червень 2023, 18:30

Українці, які постраждали через війну, мають право на отримання фінансової допомоги від Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Хреста України. Розмір допомоги складає 16 тисяч гривень, передають ...

Стосується не всіх? У НБУ роз’яснили, про кого збиратимуть дані щодо карткових платежів

понеділок, 5 червень 2023, 13:56

Національний банк України не збиратиме дані про всі платежі фізичних осіб. Ця інформація не відповідає дійсності - йдеться лише про юридичних осіб та підприємців. Про це повідомила пресслужба НБУ, передають Патріоти України. У Національному банку пояс...