Хіти тижня. Впадуть у будь-який момент? Росія зазнала нищівного фіаско із хваленими літаками

Перший російський цивільний літак SSJ100 зазнав фіаско. У нього почалися серйозні проблеми з двигунами. Через це їх побоюються випускати на тривалі маршрути.Про це пишуть "Ведомости" із посиланням на топ-менеджерів авіакомпаній, які експлуатують ці лайнери, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що SSJ100 поставляють їм із 2011 року, але досі вони дуже мало літають. Основна причина - тріскаються двигуни, а для того, щоб їх полагодити, потрібно багато часу.

Наприклад, в авіакомпанії "Азимут" вже вийшли із ладу три двигуни на восьми літаках, при тому що три судна отримані новими й експлуатуються із вересня 2017 року, а інші п'ять - із 2018 року. Ремонт двигуна коштує $2-5 млн і триває два місяці.

У статті зазначено, що SSJ100 призначений для перевезень на короткі й середні відстані. Комплектується двома двигунами SaM146. Вони створені спеціально під цей проект. Їх виробляє спільне підприємство російської "ОДК-Сатурн" (входить в Об'єднану двигунобудівну корпорацію) і французької Safran - Powerjet.

4,5 тис. км без підзарядки: Оприлюднено концепт фантастичного електрокара

п’ятниця, 15 січень 2021, 23:46

Особливий вплив на дизайнерів вплинули роботи Сіда Міда - американського художника, який створив концепт-арти для фільмів «Той, що біжить по лезу», «Чужі» і «Трон». У компанії S cuderia Cameron Glickenhaus представили концепт електромобіля, який вигляд...

Прийняте рішення є тимчасовим: Державного регулювання ціни на газ не буде, - заступниця голови ОП

п’ятниця, 15 січень 2021, 22:42

Обмеження ціни на рівні 6,99 грн за кубометр газу не є державним регулюванням, інформують Патріоти України. "Впровадження на період карантинних обмежень державного регулювання ціни на газ для населення – це вкрай необхідний тимчасовий захід, і він є н...