Хіти тижня. "Все пропало": "В ЕС отворачиваются от российской нефти", - Злий Одесит

За перший квартал 2018 року імпорт російської нафти в країни ЄС знизився на 10% в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Всего было поставлено на 530 тыс тонн нефти (3,7 млн баррелей) меньше, чем в прошлом году. Лидером по снижению закупок, как ни странно, стала Венгрия, которая сократила импорт сразу на 20%!

Как сообщалось ранее, покупателей не устраивает завышенное значение серы в российской нефти. В частности, оно составляет 1,75%, а порою даже 1,81%-1,85%, при максимально допустимом 1,8%. Но это что касается нефти, транспортируемой по нефтепроводу, что же до морских перевозок, то тут пробелам уже с плотностью сырья, которая составляет 877,7-878,3 кг на кубический метр при 15 °C, в то время как допустимая норма – 873,5 кг на кубический метр при 15 °C.

Что же, пока вопрос нефтяного эмбарго для России, за её вторжение в Украину и участие в сирийской бойне лишь висит в воздухе и является темой для демагогов, сама же РФ подводит своё “черное золото” к состоянию сниженного спроса. И как тут в очередной раз не убедиться в том, что лучшие санкции для себя вводит сама же Россия."

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Не великі борги і не вибори: Експерти назвали реальну загрозу, за якої курс "бакса" в Україні злетить до позначки 60 (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:05

Аналітик зазначив, що практично всі прогнози про те, що в наступному році гривня девальвується приблизно на 10% - це рівень, дуже близький до інфляції. Фінансовий аналітик, керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман спрогнозував,...

Такого не було з часів "раннього Януковича": Україна завершила 2018 рік з найвищим за 7 років темпами зростанням ВВП

середа, 16 січень 2019, 20:53

Також дуже низькі показники інфляції та високі запаси золото-валютних резервів Нацбанку. Україна завершила 2018 рік з найвищим за 7 років темпами зростанням ВВП і найнижчою за 5 років інфляцією. Про це заявив на прес-конференції голова НБУ Яков Смолій,...