Хіти тижня. "Всі ЗПГ-проекти будуть зупинені": У РФ забили на сполох через майбутній удар США

Постраждає і Північний морський шлях, тому що основний обсяг вантажів по ньому забезпечують саме поставки зрідженого природного газу.

Американські сенатори винесли на обговорення новий законопроект про посилення санкцій проти Росії, який загрожує обмежувальними заходами проти інвестицій у російські проекти зрідженого природного газу. Якщо Білий дім введе санкції проти ЗПГ-проектів на російській території, то наслідки для Кремля будуть жахливими, передають Патріоти України із посиланням на "Взгляд".

"Якщо буде введена заборона на поставку американського ЗПГ-обладнання та кредитування для компаній, які мають американських акціонерів або працюють на американському ринку, то у нас всі ЗПГ-проекти будуть зупинені", – заявив гендиректор Фонду національної енергетичної безпеки Костянтин Симонов.

За його словами, в цьому випадку постраждає і Північний морський шлях, тому що основний обсяг вантажів по ньому забезпечують саме поставки зрідженого природного газу. "Досягти 80 млн тонн вантажів до 2024 року, як планується у травневих указах,у цьому випадку точно не вийде. Завантажити Північний морський шлях буде просто нічим", – резюмував Симонов.

Нагадаємо, США підготували новий пакет санкцій проти Росії у зв'язку з агресією Кремля у Чорному морі, спрямованої на військові судна України, і втручанням у виборчий процес американців. Зокрема, запропоновано ввести санкції проти російських банків, які підтримують зусилля РФ із підриву демократичних інститутів в інших країнах. Крім того, сенатори вважають за потрібне ввести санкції, націлені на інвестиції у російські ЗПГ-проекти (зріджений природний газ) за межами РФ. Також законопроект передбачає санкції, пов'язані з російським суверенним боргом.

Навіть експерти шоковані: Аналітики дали прогноз по курсу долара на тиждень

вівторок, 12 листопад 2019, 14:43

Протягом тижня курс долара в Україні продовжить зниження. Пов'язано це з тим, що минулого тижня регулятор купив на міжбанківському ринку валюту на 372 млн доларів. Підвищення пропозиції на валютному ринку говорить про подальше зміцнення гривні. Про те,...

"Зубожіють ще більше": Росіянам спрогнозували проблеми через "стабільність" банків у РФ

вівторок, 12 листопад 2019, 11:57

З 2013 року Центробанк РФ залив у банківську систему майже $80 мільярдів, або 5,2 трлн рублів. Мінфін Росії змушений заливати трильйони рублів у свої банки, щоб ті не впали і не поховали "провідну" економіку світу. Однак, рятуючи фінустанови, держава р...