Хіти тижня. Вже б і Бандеру "пробачили": У Польщі без українських заробітчан гниє полуниця

До 40% врожаю полуниці може залишитися незібраним через нестачу працівників з-за східного кордону, зокрема України.

Про це заявив президент Національної асоціації виробників овочів і фруктів Анджей Ґайовнічек, передають Патріоти України з посиланням на "Польське радіо".

За його словами, що не тільки врожай полуниці, але також вишні та малини, потрапив під загрозу. Усе це через зміни в адміністративно-правових нормах.

"Працівники з України дуже довго чекають на візи, натомість на основі біометричних паспортів їх не впускають до Польщі, оскільки, в оцінці Митної служби, на основі цих паспортів можуть в'їзджати лише туристи. Проте, згідно з законом, власники цих паспортів також, протягом трьох місяців, можуть працювати. Польській економіці це дуже допомогло би", - зазначив Ґайовнічек.

Плантатори звертаються до митних служб ліберальніше ставитися до працівників з України. Вони очікують, що уряд змінить правила.

Опублікував: Олег Устименко

Бережіться! Українців обманюють при купівлі Starlink: Як працюють шахраї

вівторок, 6 грудень 2022, 15:28

Українці, які вирішили в умовах блекауту придбати термінали Starlink, ризикують стати жертвами шахраїв, оскільки витрати можуть виявитися набагато вище очікуваних, а після покупки з рахунку нового власника будуть списані 479 євро, передають Патріоти Ук...

Уже не просто "золоті". В Україні знову подорожчали яйця: Що буде з цінами на продукт найближчим часом

вівторок, 6 грудень 2022, 14:28

В Україні продовжує підвищуватись вартість продуктів. На початку грудня знову подорожчали яйця. Стало відомо, в яких супермаркетах продукт можна купити дешевше, передають Патріоти України. Також з'явилася інформація, що буде з цінами найближчим часом.М...