Хто ж як не він? Bloomberg звинуватив Брюса Вілліса в банківській кризі Росії

Економічна криза в РФ призвела до того, що обсяг "поганих" кредитів в Росії став найбільшим серед інших країн, що розвиваються.

Брюс Вілліс у рекламі банку "Траст". Ілюстрація:www.aif.ru

З того моменту, як американський кіноактор Брюс Вілліс з'явився в рекламі роздрібних кредитів банку "Траст" зі слоганом "Траст" - він як я, тільки банк!" у 2012 році, обсяг "поганих" або проблемних кредитів зріс в два рази, з 4 до 8%. Про це пише Газета.ru з посиланням на Bloomberg, передають Патріоти України.

Економічна криза в Росії призвела до того, що обсяг "поганих" кредитів в Росії став найбільшим серед інших країн, що розвиваються.

Мільйони росіян ледь виживають, намагаючись залишатися платоспроможними по кредитах, особливий тиск на економічний добробут росіян спричиняють обвал світових цін на нафту, обвал рубля і зростання цін.

"Економіка другий рік перебуває в рецесії, так що зростання частки проблемних кредитів - це природно. До того ж зростають проблеми з достатністю капіталу у російських банків. Ризик зростає і в реальному секторі економіки", - зазначив аналітик "Уралсиб Кепітал" Дмитро Дудкін.

Він також нагадав, що до вступу в силу нових нормативів розрахунку капіталу банків, так званих правил "Базель III", багато банків випускали облігації, щоб поповнити власний капітал. Саме так і зробив банк "Траст", але до кінця 2014 року він став першим банком, який у результаті був санований владою.

"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

Головна причина - блокування портів: Експорт з України скоротився на 23,7%, більшість товарів недоправлено в ЄС

субота, 2 липень 2022, 6:02

За перше півріччя цього року експорт з України скоротився на 23,7% у порівнянні з першим півріччям 2021 року і склав $22,8 млрд. . Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка. ....