Компанії з Китаю зацікавилися будівництвом в Україні сонячних електростанцій

Перспективні проекти у співпраці можуть бути реалізовані в трьох українських областях.

Ілюстрація:ye.ua

Китайська державна компанія CCЕC і приватна компанія GCL підписали протокол для реалізації проектів у сфері енергетики в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Про це повідомила директор Української асоціації Шовкового шляху Silk Link Ірина Никорак, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Не дивлячись на зменшення Верховною Радою України 2016 року "зелених тарифів", компанії CCЕC і GCL зацікавлені і успішно ведуть переговори по проекту сонячної енергетики в Одеській області", - заявила Никорак.

Як зазначається, компанія CNBM заходила на український ринок за часів президентства Януковича у співпраці з Клюєвим, деталі умов їх спільної роботи не публікуються, але сума інвестицій становить близько $1 млрд.

"Безумовно, коли компанія увійшла на ринок, їй надавалося лобі на дуже високому рівні, але з втратами для бюджету нашої країни. У 2016 році Верховна Рада проголосувала за ухвалення закону про "зелений тариф", який відповідає національним інтересам держави", - коментує директор Silk Link.

Наслідки відкриття Ормузської протоки: Світові ціни на нафту обвалилися до довоєнного рівня

середа, 24 червень 2026, 18:57

Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...

Столиця рф приречена на паливний голод: Московський НПЗ зупинили до 2027 року внаслідок ударів дронів - ЗМІ

середа, 24 червень 2026, 18:50

Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...