Компанії з Китаю зацікавилися будівництвом в Україні сонячних електростанцій

субота, 19 серпень 2017, 21:05
Перспективні проекти у співпраці можуть бути реалізовані в трьох українських областях.

Ілюстрація:ye.ua

Китайська державна компанія CCЕC і приватна компанія GCL підписали протокол для реалізації проектів у сфері енергетики в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Про це повідомила директор Української асоціації Шовкового шляху Silk Link Ірина Никорак, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Не дивлячись на зменшення Верховною Радою України 2016 року "зелених тарифів", компанії CCЕC і GCL зацікавлені і успішно ведуть переговори по проекту сонячної енергетики в Одеській області", - заявила Никорак.

Як зазначається, компанія CNBM заходила на український ринок за часів президентства Януковича у співпраці з Клюєвим, деталі умов їх спільної роботи не публікуються, але сума інвестицій становить близько $1 млрд.

"Безумовно, коли компанія увійшла на ринок, їй надавалося лобі на дуже високому рівні, але з втратами для бюджету нашої країни. У 2016 році Верховна Рада проголосувала за ухвалення закону про "зелений тариф", який відповідає національним інтересам держави", - коментує директор Silk Link.

"Птахопад" загрожує і колапсом пересування людей, і політичній керованості Москвою регіонів: Цивільна авіація РФ досягла критичної деградації, ресурс західних літаків досяг критичної межі - ГУР

п’ятниця, 24 липень 2026, 7:54

В умовах наростання політичної та економічної нестабільності змога швидко пересувати тисячами кілометрів бездоріжжя тисячі чиновників та бізнесменів є одним з головних стовпів для Москви не втратити контроль за відцентровими процесами провінцій імперії

В окупованому Сімферополі яскраво палає маркетплейс Wildberries, добрі дрони вночі атакували ще ряд міст Криму (фото, відео)

п’ятниця, 24 липень 2026, 5:26

​СОУ протягом тижня здійснили удари по ряду складів Wildberries, на 23 липня вже пошкоджено близько 550 000 кв м площ найбільшого маркетплейсу​ РФ. Вибухи пролунали в окупованому Сімферополі. Дрони могли атакувати склад Wildberries на території Криму (...