Концепт електрокросовера з прозорими дверима продемонструвала китайська компанія (відео)

Кампанія планує почати збирати цей автомобіль вже в другій половині поточного року.

Рівно рік тому китайська компанія GAC представила концепт електрокросовера GAC Enverge з подвійними дверима-крилами, а на поточний Детройтський автосалон привезла ще один кросовер зі схожою назвою Entranze. Новинка відрізняється прозорими розсувними дверима, солідним внутрішнім простором для 7 осіб і трансформованим салоном, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Дизайн концепту GAC Entranze був створений в американській студії компанії в Лос-Анджелесі, при цьому дизайнери надихалися сучасними літаками. Виробник описує концепт з посадковою формулою 3 + 2 + 2 як «гіперсучасний сімейний автомобіль» (hyper-modern family vehicle) і «багатоцільовий кросовер» (multi-purpose utility crossover).

У салоні пасажирів зустрічає велика кількість екранів, голосове управління функціями і незвичайне багажне відділення, яке можна переміщати по центральній консолі між усіма трьома рядами сидінь. Незважаючи на футуристичну зовнішність і відсутність технічних характеристик (розробники озвучили тільки назву платформи New Energy), творці GAC Entranze збираються почати збирати цей автомобіль в Китаї вже в другій половині поточного року.

У планах компанії - електрифікувати всі свої моделі до 2025 року і запустити систему автономного водіння третього рівня на початку 2020 року. Бренд GAC офіційно присутній в 16 країнах п'яти регіонів, де за 2018 рік йому вдалося продати 535 тисяч автомобілів.

Відзначимо, що компанія недавно відкрила другий R & D центр в Детройті (перший знаходиться в Сан-Франциско) і заснувала компанію з продажу в Ірвіні (Каліфорнія), проте не дивлячись на настільки помітну присутність в США, так і не запустила продажі автомобілів в цій країні. Китайські автомобілі повинні були надійти в продаж в США до кінця минулого року, проте через «торгову війну» США і Китаю терміни довелося змістити на першу половину 2019 року.

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Деякі українці мають право одержати субсидію на оплату комуналки "заднім числом": Як оформити виплату

четвер, 30 березень 2023, 8:45

Декому з українців субсидія на оплату комуналки може бути виплачена, так би мовити, "заднім числом". Для того щоб отримати невиплачені гроші, треба буде лише звернутись із заявою в орган соцзахисту за місцем проживання та оформити банківський рахунок д...