Корупція виявилась сильнішою: Усі іноземні члени наглядової ради "Нафтогазу" оголосили про відставку

З дуже дохідного активу для українських можновладців злетів "фіговий листок" західних наглядачів. Тепер вищим можновладцям доведеться відповідати на дуже незручні питання міжнародних кредиторів.

Фото:Facebook

Усі незалежні члени наглядової ради національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" оголосили про відставку. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

19 вересня голова наглядової ради Пол Ворвік із Великобританії і його співвітчизник, член наглядової ради Маркус Річардс повідомили керівництву компанії про свою відставку у зв'язку з тим, що український уряд не виконує програми реформування "Нафтогазу".

5 вересня стало відомо про вихід ще одного члена наглядової ради з Великобританії – Чарльза Проктора.

Ворвік і Річардс зазначили, що у квітні в Кабінеті Міністрів їх запевнили, що реформу корпоративного управління "Нафтогазу" буде здійснено.

"Незважаючи на запевнення, які були надані членам наглядової ради представниками вищого політичного керівництва України, протягом останніх п'яти місяців не сталося жодних суттєвих зрушень. Жодна з дій, які знаходяться під контролем уряду, не була виконана. Навпаки, рівень політичного втручання у роботу "Нафтогазу" продовжує зростати і став, на жаль, очевидною нормою", – ідеться в листі, який британські фахівці надіслали керівництву НАК.

У травні 2016 року було сформовано наглядову раду НАК "Нафтогаз України" в особі громадян Великобританії Маркуса Річардса, Чарльза Проктора і Пол Ворвіка. Від Кабінету Міністрів до ради увійшла Юлія Ковалів, яка очолила її, від Адміністрації Президента – Володимир Демчишин.

29 березня 2017 року Кабмін збільшив кількісний склад наглядової ради НАК "Нафтогаз України" з п'яти до семи осіб. 3 квітня Ковалів подала у відставку, замість неї наглядову раду очолив Ворвік.

Субсидії на оренду житла 2025: Українцям пояснили, хто з ВПО і за яких умов може отримати допомогу

четвер, 15 травень 2025, 17:50

Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...

Перевірте, чи ваша у списку! ТОП-5 професій, які зникнуть в Україні до 2030 року

четвер, 15 травень 2025, 11:42

Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...