Кошти перерахують Фонду гарантування вкладів: Україна "роздягла" Фірташа на 777 000 000

ТРЦ олігарха продали на аукціоні за 777 млн. грн.
ТРЦ "Республіка". Фото: liga.net.

Фонд гарантування вкладів (ФГВФО) 5 лютого продав на аукціоні права вимоги за кредитами банку Надра, в заставі за якими знаходиться недобудований ТРЦ "Республіка" Дмитра Фірташа, передають Патріоти України.

Згідно з даними в системі ProZorro.Продажі, переможцем торгів стала компанія "Солтекс Капітал" з пропозицією 777,1 млн грн. Це максимально можливе зниження ціни в цьому аукціоні. Стартова ціна становила 2,59 млрд грн.
Крім "Солтекс Капітал", в аукціоні брали участь ще дві компанії, але від них пропозицій ціни в ході торгів не надходило. У держреєстрі засновником "Солтекс Капітал" значиться компанія "Галеон Інвест", а кінцевим бенефіціаром - Джонсон Роберт Алан (Великобританія). Уповноважені особи - Андрій Лехіцький і Василь Астіон.

Газовий зашморг Москви: "У Молдові дуже критична ситуація, це перший дзвоник. Україна наступна", - Олена Зеркаль

неділя, 24 жовтень 2021, 12:39

Серйозні проблеми з наявністю газу після Молдови можуть з'явитися і в інших країнах Європи, зокрема в Україні. Про це радник міністра енергетики України Олена Зеркаль заявила в інтерв'ю "Радіо Свобода", зазначають Патріоти України. "Там дуже критична с...

Як зміниться курс гривні протягом тижня

неділя, 24 жовтень 2021, 11:09

Протягом найближчого тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,2 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,2/26,4 грн. Про це заявив старший аналітик Альпар...