Крокувати у ногу з часом: Інженери з Кривого Рогу перетворили Peugeot на унікальний електрокар

В Україні назріває критична маса технічних рішень, котрі мають дати потужний поштовх для вітчизняного автовиробництва електрокарів

Група криворізьких інженерів створила мікроавтобус на електриці. Надалі техніки хочуть налагодити повноцінне виробництво електродвигунів для масової модернізації транспорту з двигунами внутрішнього згорання, повідомляють Патріоти України з посиланням на Первый городской.

За основу інженери взяли колишній мікроавтобус марки Peugeot, що працював у місті в 2000-х роках. Група техніків повністю розробила для машини обладнання на електриці, зробила в автомобілі косметичний ремонт. Особливість транспорту в тому, що він повністю залежить від подачі електроенергії.

Мікроавтобус є екологічно чистим

Маршрутне таксі обладнали в якості експерименту, масовий випуск такого виду транспорту не планується. Водночас, інженери налаштовані на розробку двигунів для легковиків, автобусів, тролейбусів і навіть трамваїв.


Хіти тижня. Податкова знатиме все: Підприємцям в Україні підготували неприємний "сюрприз"

неділя, 23 вересень 2018, 10:00

​Банки почали надавати ДФС інформацію по рахунках фізичних осіб-підприємців (ФОП). Про це в Facebook повідомив в.о. заступника голови ДФС Євген Бамбизов, передають Патріоти України.

Гра на останні грошенята: ​Путін дав таємну обіцянку Меркель по будівництву "Північного потоку-2"

субота, 22 вересень 2018, 17:33

Господар Кремля прагне будь-що уникнути затримки спорудження труби, котра як голка з героїном має міцно прив'язати Німеччину до інтересів правлячого режиму РФ. Російський президент пообіцяв, що Росія повністю профінансує будівництво газопроводу "Північ...