Крим і бензинова криза: Компанія друга Путіна Ротенберга знову "сіла в калюжу" з Керченським мостом.

Люди Ротенберга не встигли вчасно закінчити підходи до Кримського мосту. Це обернеться для анексованого Криму пролонгацією паливної кризи.

"Стройгазмонтаж" друга Путіна Ротенберга зірвав контрактні терміни за облаштування безпеки підходу до мосту, за що вже отримав штрафні санкції на 3,7 мільйона рублів, зазначають Патріоти України.

Проблеми у компанії трапилися зі зведенням доглядового комплексу з боку Керчі. Через ці проблеми по мосту все ще не зможуть пересуватися вантажівки з "небезпечним" вантажем, зокрема, з паливом. Поставки бензину на півострів під загрозою зриву.

Коли компанія завершить будівництво, інформації немає. В Криму ціни на бензин значно вище, ніж в Росії - як мінімум на 13%. Це пов'язано з проблемами поставок палива на окупований півострів.

"Епоха бідності" уже скінчилась? Уряд скасував обмеження на високі зарплати топ-менеджерам держпідприємств

середа, 28 жовтень 2020, 15:45

Кабінет міністрів зняв обмеження, якими місячна винагорода і заробітна плата керівникам та членам наглядових рад підприємств державного сектору визначається у розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати. Про це повідомляє прес-слу...

Порушує європейські директиви: ЗМІ вказали на російський слід ідеї зі списанням вагонів за віком

середа, 28 жовтень 2020, 12:15

Реалізація такої моделі в РФ призвела до дефіциту рухомого складу і зростання ставок на користування вагонами. Мінінфраструктури пропонує задіяти в Україні російську модель модернізації рухомого складу на залізниці, яка в РФ провалилася. Про це йдеться...