Крим і бензинова криза: Компанія друга Путіна Ротенберга знову "сіла в калюжу" з Керченським мостом.

Люди Ротенберга не встигли вчасно закінчити підходи до Кримського мосту. Це обернеться для анексованого Криму пролонгацією паливної кризи.

"Стройгазмонтаж" друга Путіна Ротенберга зірвав контрактні терміни за облаштування безпеки підходу до мосту, за що вже отримав штрафні санкції на 3,7 мільйона рублів, зазначають Патріоти України.

Проблеми у компанії трапилися зі зведенням доглядового комплексу з боку Керчі. Через ці проблеми по мосту все ще не зможуть пересуватися вантажівки з "небезпечним" вантажем, зокрема, з паливом. Поставки бензину на півострів під загрозою зриву.

Коли компанія завершить будівництво, інформації немає. В Криму ціни на бензин значно вище, ніж в Росії - як мінімум на 13%. Це пов'язано з проблемами поставок палива на окупований півострів.

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...

Підвищення пенсій українцям: Стало відомо, наскільки збільшаться виплати під час наступної індексації

вівторок, 29 листопад 2022, 17:30

У "воєнному" держбюджеті на 2023 рік уряд передбачив збільшення витрат на виплату пенсій. У зв'язку з цим запланована індексація, швидше за все, відбудеться завдяки фінансовій допомозі з боку іноземних партнерів, передають Патріоти України. За словами...