Мандрівникам на замітку: В якому європейському місті найдешевше відпочивати

Куди варто вирушити за культурними враженнями і по найнижчій ціні?

Прага. Фото: airlife.ua

У той час, коли завершується літній сезон, журналісти оприлюднили рейтинг з шістнадцяти найдешевших міст для культурного відпочинку цієї осені в Європі. Список очолила Прага, Чехія. Про це розповіли у The Telegraph, повідомляють Патріоти України.

У виданні зазначають, що ціни в Празі є найнижчими на різного роду культурне дозвілля. Тк, враховували вартість відвідування музеїв, арт-галерей, танцювальних вистав, опери, класичних концертів і огляду визначних пам'яток. Такий "культурний набір" в столиці Чехії обійдеться в 120 доларів США.

На другому місці опинилась Варшава, Польща, де на нього потрібно витратити близько 140 доларів США. Третім в списку став Будапешт, Угорщина, з показником в 161 долар.

Далі в списку розташувались Москва, Стокгольм, Берлін, Брюссель, Рим, Амстердам, Копенгаген, Відень, Лондон, Париж, Мадрид і Барселона.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як пенсіонерку вилікували від ностальгії за СРСР завдяки безвізу з ЄС.

Частині українців до кінця квітня виплатять разову допомогу у сумі 3400 грн: Хто може отримати

вівторок, 28 березень 2023, 0:22

В Україні у Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомили, що до кінця квітня громадяни України, які пережили окупацію отримають разову грошову допомогу, передають Патріоти України. Віце-прем'єр-міністерка України — міністерка з п...

Українцям платять по 16 тис. грн від Червоного Хреста: Хто може отримати та як подати заявку

понеділок, 27 березень 2023, 19:28

Українським ветеранам війни, які отримали інвалідність через повномасштабну війну, виплачують по 16 тис. грн від Червоного Хреста України (ККУ, не Міжнародного Комітету Червоного Хреста, це різні організації). Виплати здійснюються по 4 тис. грн на міся...