Все має виглядати так: пільговик пише заяву в соцслужбі. Гроші автоматично перераховуються на банківську картку. Але це в ідеалі, а насправді, поки що все залишається на рівні розмов, повідомляють Патріоти України з посиланням на fakty.ictv.ua.
Планували запустити систему вже в травні. Але це відбудеться не скрізь. Бо все будуть вирішувати місцеві керівники. Водночас, перераховувати гроші пільговикам напряму буде вигідніше, аніж перевізникам.
В деяких містах вирішили не перераховувати гроші пільговикам. А запровадити картки, на яких буде певна кількість поїздок. На цю систему вже переходять Житомир, Вінниця і Тернопіль.
Система вже працює із звичайними проїзними та банківськими картками. Скоро працюватиме і з картками пільговиків. Запровадять 30-хвилинну або довшу можливість пересадки в будь-який транспорт без додаткової оплати. Однак, щоб система запрацювала на повну, розрахунки з перевізниками мають відбуватись без затримок.
Якщо із автобусами, тролейбусами і трамваями все більш-менш зрозуміло, то, як бути із проїздом залізницею. Поки все залишається на рівні ідей, борги соціальних служб перед залізничниками невпинно зростають. А от у житлово-комунальній сфері компенсація пільг готівкою - точно не варіант.
Хоч об’єднання співвласників формально не надають комунальних послуг, у нарахуванні внесків пільги вони враховують. А потім місяцями чекають на компенсацію від держави. До сих пір існують просто фантастичні пільги. Наприклад, на встановлення стаціонарного телефону. Плюс пільги для депутатів.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...