Все має виглядати так: пільговик пише заяву в соцслужбі. Гроші автоматично перераховуються на банківську картку. Але це в ідеалі, а насправді, поки що все залишається на рівні розмов, повідомляють Патріоти України з посиланням на fakty.ictv.ua.
Планували запустити систему вже в травні. Але це відбудеться не скрізь. Бо все будуть вирішувати місцеві керівники. Водночас, перераховувати гроші пільговикам напряму буде вигідніше, аніж перевізникам.
В деяких містах вирішили не перераховувати гроші пільговикам. А запровадити картки, на яких буде певна кількість поїздок. На цю систему вже переходять Житомир, Вінниця і Тернопіль.
Система вже працює із звичайними проїзними та банківськими картками. Скоро працюватиме і з картками пільговиків. Запровадять 30-хвилинну або довшу можливість пересадки в будь-який транспорт без додаткової оплати. Однак, щоб система запрацювала на повну, розрахунки з перевізниками мають відбуватись без затримок.
Якщо із автобусами, тролейбусами і трамваями все більш-менш зрозуміло, то, як бути із проїздом залізницею. Поки все залишається на рівні ідей, борги соціальних служб перед залізничниками невпинно зростають. А от у житлово-комунальній сфері компенсація пільг готівкою - точно не варіант.
Хоч об’єднання співвласників формально не надають комунальних послуг, у нарахуванні внесків пільги вони враховують. А потім місяцями чекають на компенсацію від держави. До сих пір існують просто фантастичні пільги. Наприклад, на встановлення стаціонарного телефону. Плюс пільги для депутатів.
В Україні оновили правила, що стосуються відкриття та закриття рахунків у банках і небанківських установах. Про це йдеться в постанові правління Національного банку (НБУ) №135 19 листопада, передають Патріоти України. Тепер для виконання цих операцій б...
В Україні проживає понад 10 мільйонів пенсіонерів. Згідно з даними Пенсійного фонду України, найбільший середній розмір пенсійних виплат зафіксовано в Києві, передають Патріоти України. У ПФУ поділилися, що станом на 1 жовтня 2024 року середня пенсія в...