Москва обурюватиметься втручанням: ЄС виділить кошти на підтримку безпеки Азовського узбережжя

Петро Порошенко заявив, що завдяки спецпроекту Україна отримає 50 млн. євро.
ЄС виділить кошти на безпеку узбережжя Азовського моря. Ілюстрація: соцмережі.

Спеціальний проект Євросоюзу на підтримку безпеки на Азовському узбережжі через агресію РФ передбачає виділення 50 млн євро. Про це повідомив президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку в Одесі, повідомляють Патріоти України.

"Спеціальний проект 50 млн євро спрямовується на Азовське узбережжя, підтримка Маріуполя, Бердянська, але і на Чорноморське узбережжя теж вистачить", - сказав Порошенко. За його словами, немає жодної його зустрічі з керівництвом Євросоюзу, де б не йшлося про фінансову допомогу. "Це є, на жаль, в зв'язку з агресією Російської Федерації в нейтральних водах Чорного моря", - підкреслив президент.

"Якщо ми не схибимо, якщо будемо об'єднані, якщо ми продовжуємо наш рух в Європу, кількість європейських проектів буде лише збільшуватися. І це не лише доступ до технічної допомоги, а доступ до величезних фінансових ресурсів", - сказав він.

Порошенко також пообіцяв кожному громадянину щомісячне поліпшення життя в найближчі п'ять років. "Кожен громадянин України протягом наступних п'яти років відчує на власній кишені зростання не тільки економіки, а й зростання своїх фінансових можливостей. Кожен із нас, починаючи з цього року, відчуватиме, що життя кожного українця змінюється на краще щомісяця", - сказав президент.

Він зазначив, що ще три-чотири роки тому не міг цього обіцяти, оскільки по економіці країни "сильно вдарила війна, через яку Україна втратила майже чверть промислового потенціалу".

Джерело: Укрінформ

Епоха бідності тільки починається? Експерти пояснили, що буде з цінами в Україні в 2020 році

середа, 20 листопад 2019, 8:57

Директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко заявив, що "вписатися" у 6% інфляції у 2020 році буде вкрай складно. Небезпекою для зниження темпів зростання цін може стати масоване кредитування економіки, а, коли гро...

Х**ло потурбувалось? У таємної коханки Путіна знайшли майно на мільярд (фото, відео)

середа, 20 листопад 2019, 8:44

Глава ради директорів "Національної медіа групи", олімпійська чемпіонка Аліна Кабаєва в липні 2018 вперше оформила у власність ділянку землі на Рубльово-Успенському шосе. Про це йдеться в розслідуванні "Відкритих медіа", передають Патріоти України. За ...