Москва сіла в калюжу: КрАЗ відреагував на санкції Росії

КрАЗ ніяких відносин з підприємствами РФ не має з 2014 року.

КрАЗ санкціями РФ можна тільки насмішити. Фото: Autoconsulting.

Реальної загрози або збитку від введення санкцій Російської Федерації для КрАЗу немає і бути не може. Про це повідомила керівник прес-служби підприємства Діна Стеганцева, передають Патріоти України.

"КрАЗ ніяких відносин з підприємствами РФ не має з 2014 року. Він не поставляє в РФ свою продукцію і не купує там комплектацію і матеріали. Ми давно переорієнтувалися на інших вітчизняних і зарубіжних постачальників, окремі номенклатурні позиції освоїли на заводах групи КрАЗ та інших українських компаніях, виконуючи програму імпортозаміщення", - сказала Стеганцева.
Вона додала, що компанія вважає дані санкції безрезультатною відповіддю на міжнародні санкції проти РФ. "Вони більше кидають тінь на репутацію підприємства і топ-менеджерів, ніж несуть якусь шкоду", - зазначили в прес-службі КрАЗу.
АвтоКрАЗ - український виробник вантажної техніки. На заводі випускається 33 базові моделі і 260 модифікацій і комплектацій великотоннажної автотехніки. Підприємство контролює бізнесмен, депутат Верховної Ради Костянтин Жеваго.

В Україні стрімко загострюється ситуація на ринку валют - щоб утримати гривню, Нацбанк розпродає долари

понеділок, 5 грудень 2022, 13:30

Через війну та обстріл об'єктів енергетики в Україні очікують більшого скорочення ВВП, ніж передбачалося раніше. Він скоротиться приблизно на третину. Поповнення бюджету зараз значною мірою відбувається за рахунок емісії гривні, передають Патріоти Укра...

У які терміни і скільки репарацій може отримати Україна від РФ - пояснює юрист, який взявся за злочини Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 12:57

Голова британської юридичної фірми McСue Jury & Partners Джейсон МакК'ю заявив, що виплата репарацій Україні може зайняти від кількох місяців до десятиліття. За його словами, багато залежить від конкретного кейсу, суду та юридичної системи в державі, в...