​На фінансування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг до кінця року не вистачає 10 млрд

Тому уряд звернеться до Верховної Ради з проханням виділити додаткові кошти і збільшити загальну суму в держбюджеті до 71,2 млрд грн.

директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко

Про це сказав директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передають Патріоти України з посиланням на "Українські новини".

"Тут є два варіанти: або в жовтні-листопаді обсяг фінансування 2017 року буде збільшено приблизно на 10 млрд грн, і тоді ми говоримо, що 55 млрд грн на наступний рік - це нормальна сума фінансування. Або в цьому році не буде вирішено питання, і у нас буде ця заборгованість, яка станом на 1 січня 2018 року становити майже половину призначень в наступному році, і ми знову будемо це коло проходити по-новому ", - сказав Музиченко.

Держказначейство відзначає, що станом 9 жовтня субсидії профінансовано на 54 млрд грн, а всього до оплати - 63,4 млрд грн.
Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Россию уже списали со счетов, и дефолт не за горами", - експерт

середа, 13 грудень 2017, 0:10

Економіка Російської Федерації в умовах західних санкцій фактично приречена. "Степан Демура заявил в интервью на ПолитНьюс TV, что фактически Россию уже списали со счетов. На Западе Россию считают страной третьего мира, в то время, как кремлевский режи...

Хіти тижня. Який "сюрприз" готує українцям гривня до Нового року

вівторок, 12 грудень 2017, 23:38

Експерти пояснили ослаблення курсу української національної валюти і зробили прогноз на місяць. "Досить різке підвищення курсу долара минулого тижня змусило всіх похвилюватися. Невже так швидко почали збуватися прогнози уряду про ослаблення гривні, поз...