​На фінансування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг до кінця року не вистачає 10 млрд

Тому уряд звернеться до Верховної Ради з проханням виділити додаткові кошти і збільшити загальну суму в держбюджеті до 71,2 млрд грн.

директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко

Про це сказав директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передають Патріоти України з посиланням на "Українські новини".

"Тут є два варіанти: або в жовтні-листопаді обсяг фінансування 2017 року буде збільшено приблизно на 10 млрд грн, і тоді ми говоримо, що 55 млрд грн на наступний рік - це нормальна сума фінансування. Або в цьому році не буде вирішено питання, і у нас буде ця заборгованість, яка станом на 1 січня 2018 року становити майже половину призначень в наступному році, і ми знову будемо це коло проходити по-новому ", - сказав Музиченко.

Держказначейство відзначає, що станом 9 жовтня субсидії профінансовано на 54 млрд грн, а всього до оплати - 63,4 млрд грн.
Опублікував: Олег Устименко

Стосується прописки: У Кабміні розвіяли ще один популярний міф про субсидії

понеділок, 24 вересень 2018, 6:11

Новий порядок отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг не містить вимог виписувати осіб, які не проживають за місцем реєстрації. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ході "години запитань до уряду", повідомляють Патріо...

Хіти тижня. Скандал навколо відомої торговельної марки: Суд визнав, що куроводи труїли людей

неділя, 23 вересень 2018, 23:05

Суд визнав жителів села потерпілими внаслідок організації незаконного пташиного могильника біля фабрики "Гаврилівські курчата". Печерський районний суд Києва визнав потерпілими жителів села Гаврилівка від злочинів, скоєних посадовими особами ТОВ Компле...