На заздрість скреп: Європарламент ухвалив надання Україні €1 млрд

Європейський Союз схвалив нову програмумакрофінансової допомоги Україні у розмірі до €1 млрд, яка підтримає економічну стабілізацію і структурні реформи в країні.

Ілюстрація: ЖЖ

У Європарламенті схвалили надання Україні макрофінансової допомоги в розмірі €1 млрд. Про це в Twitter написав брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк, повідомляють Патріоти України.

– Комітет закордонних справах Європарламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги для України, але додав поправку, що “склад Центральної виборчої комісії України відображає політичний баланс, який представляє усі політичні сили, особливо ті, які представлені в Раді, – написав він.

"К 2030 году вместо 28 стран ЕС будут 50 мощных экономических хабов", - Романенко

понеділок, 16 липень 2018, 11:58

"Известный шведский футуролог Кьелл Нордстрем выступил в Киеве 9 июля с лекцией Thinking BIG перед украинским бизнесом, организатором которой выступила компания KA Group - оператор бизнес-мероприятий премиум класса. Я записал основные тезисы его трехча...

Діра Пенсійного фонду РФ: Кремль змусить платити росіян

понеділок, 16 липень 2018, 11:52

Пенсійна політика РФ: на ЧС гроші є, на пенсії – немає. Дефіцит пенсійного фонду Росії досяг 1 трлн рублів (16,05 млрд), зростання цього показника змушує російську владу підвищити пенсійний вік в країні, повідомляють Патріоти України. За словами першог...