Наддержавне: У "процвітаючій" під санкціями Росії до кінця року не залишиться жодного комерційного банку

Практично кожен десятий випадок припинення дії ліцензій на банківську діяльність був ініційований самими банкірами.

Центробанк РФ вирішив позбутися потенційних конкурентів? Ілюстрація: РБК.

У РФ до кінця року практично не залишиться комерційних банків - дуже багато із них примусово закриють, інформують Патріоти України.

Радикальне розчищення банківського сектора, в результаті якого ЦБ евакуював з ринку більше 300 кредитних організацій, увійшло в нову фазу. Банки почали самі, в добровільному порядку «здавати» ліцензії в центробанк, щоб припинити діяльність. У 2018 році було зафіксовано 7 таких випадків, зазначає в дослідженні по сектору рейтингове агентство «Експерт РА».
«Слабке економічне зростання і посилення конкуренції з боку найбільших банків призвели до зростання числа неефективних гравців», - пояснює керуючий директор по банківських рейтингах «Експерт РА» Олександр Сараєв.
Практично у кожного другого банку (43%) на 1 грудня не менше 20% активів було вкладено в низькодохідні інструменти. На цьому тлі все більше акціонерів втрачають інтерес до банківського бізнесу, говорить Сараєв.
Практично кожен десятий випадок припинення дії ліцензій на банківську діяльність був ініційований самими банкірами. ЦБ же відкликав за рік 57 ліцензій в основному через порушення 115-ФЗ і високоризиковану кредитну політику. В результаті на початок 2019 року в секторі залишилося 440 банків.
У 2019 ринок покине не менше 50 кредитних організацій, в тому числі за рахунок добровільної здачі ліцензій, а також нових угод M & A, прогнозує «Експерт РА». Бенефіціарами такого процесу стануть переважно банки з державною участю, які вже контролюють 72% ринку.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Виготовляють у тому числі для України: У Латвії горить завод із виробництва безпілотників (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 19:14

У Латвії, в місті Марупе сталася масштабна пожежа на підприємстві з виробництва безпілотних літальних апаратів Edge Autonomy, який виготовляє дрони в тому числі для України. В результаті загоряння утворилося сильне задимлення, інформують Патріоти Украї...