Нафта впала до 4-місячного мінімуму після заяви ОПЕК

За підсумками 2018 року держави поза картелем додадуть на ринок 2 млн барелів нових щоденних поставок, тоді як попит збільшиться лише на 1,64 млн барелів на день.

Ілюстрація:news.followme.com

Ціни на нафту впали на торгах у понеділок до мінімальних за 4 місяці рівнів після публікації чергової доповіді ОПЕК, в якій картель знову погіршив прогнози на найближчі 1,5 роки. Ф'ючерс на Brent з постачанням в жовтні подешевшав на 2,2% і до 19.23 за московським часом торгувався в Лондоні по 71,04 долара за барель, оформивши "дно" з середини квітня, зазначають Патріоти України.

Контракти на WTI в Нью-Йорку просіли на 2,7% - до 65,71 долара за барель. За даними ОПЕК, за другий квартал попит на нафту в світі виявився на 120 тисяч барелів на добу нижче прогнозів і до кінця року не дотягне до початкових оцінок близько 20 тисяч барелів, а в наступному - буде на 40 тисяч барелів менше, ніж передбачалося.

При цьому зростання видобутку у країнах, що не входять в ОПЕК, прискорюється і повністю перекриває потреби світової економіки. За підсумками 2018 року держави поза картелем додадуть на ринок 2 млн барелів нових щоденних поставок, тоді як попит збільшиться лише на 1,64 млн барелів на день.

У наступному році зростання попиту сповільниться до 1,43 млн барелів на добу, а видобуток за межами ОПЕК зросте на 2,13 млн барелів на день.

В результаті місця для нафти з ОПЕК на ринку стане менше: попит на продукцію картелю з 32,9 млн барелів на добу в цьому році впаде до 32 млн в наступному, випливає з розрахунків організації.

Іншими словами, щоб збалансувати ринок, країнам організації доведеться скорочувати виробництво, що склало в липні 32,323 млн барелів на день, і втрачати частку на ринку, яка вже знизилася до багаторічного мінімуму в 32,8%.

Джерело: finanz.ru

Українцям з маленьким стажем не дадуть пенсію: Скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

понеділок, 27 травень 2024, 18:59

Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. У випадку, якщо не досягнуто цього показника, замість пенсійних виплат надається соціальна допомога. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Тим хто хоче отримувати пенсію ...

ПриватБанк заблокував рахунок клієнта через один переказ - картку можуть розблокувати після суду

понеділок, 27 травень 2024, 17:25

Клієнт ПриватБанку поскаржився на те, що після продажу криптовалюти на одній із найпопулярніших бірж його рахунок заблокували. Виявилося, що він провів угоду із шахраєм. Тепер ПриватБанк розблокує рахунок лише за рішенням суду чи після розслідування пр...