Нафтовий супергігант все важче давить на "спекулянтські бензоколонки": США декласують і Росію, і Саудівську Аравію. Черговий удар - 2019 року

В 2018 році зростання видобутку рідких вуглеводнів в США було «неймовірним і несподіваним» і склало 2,1 млн барелів на добу, але це - тільки початок.
Трамп знову підклав свиню Путіну? Ілюстрація: соцмережі.

США, які вже стали найбільшим виробником рідких вуглеводнів (нафта плюс конденсат) за рахунок сланцевої революції, можуть в цьому році стати виробником номер один і по видобутку сирої нафти, обігнавши Росію і Саудівську Аравію. Про це повідомляється в звіті Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), передають Патріоти України.

«Видобуток найбільшого виробника рідких вуглеводнів знову опиниться в фокусі уваги в цьому році. І поки два інших лідера добровільно скорочують видобуток, США можуть закріпити своє лідерство і у видобутку сирої нафти. До середини цього року видобуток нафти в США, ймовірно, вже перевершить продуктивні потужності і Росії, і Саудівської Аравії», - наголошується в звіті.
За даними МЕА, в 2018 році зростання видобутку рідких вуглеводнів в США було «неймовірним і несподіваним» і склало 2,1 млн барелів на добу. У 2019 року зростання американського видобутку може досягти 1,3 млн барелів на добу, в той час як Росія і Саудівська Аравія видобуток будуть скорочувати. При цьому частка США в глобальному зростанні пропозиції від країн «Не ОПЕК» складе 81%.

З архіву ПУ. "Хунта" благословенна: "Кримська" вода напоїла південь Херсонщини, аграрії збирають рекордні врожаї (інфографіка)

четвер, 20 січень 2022, 23:05

Коли Північно-Кримський канал працював, тільки 60-80 м куб/с води йшло на сільськгосппотреби Херсонщини та Запоріжжя, а 300-320 м куб/с надходило на півострів. Дамба перед Перекопом збільшила площу зрошуваних земель півдня України на тисячі гектарів. З...

Треба тільки домовитися із Туреччиною: На півдні України знайшли територію під будівництво космодрому

четвер, 20 січень 2022, 22:43

На півдні України віднайшли територію під будівництво космодрому. Про це стало відомо сьогодні під час брифінгу учасників Конференції регіональних інноваційно-космічних кластерів України, що відбулася в Одесі, передають Патріоти України із посиланням н...