Наші рулять: Україна здійснила мрію Хрущова і завалила світ кукурудзою

Вітчизняні аграрії збільшили експорт цієї культури на 80%. Найбільше нашої кукурудзи їдять у асоційованому ЄС, і нарощують апетити.

Протягом перших чотирьох місяців 2018/19 маркетингового року Україна поставила на зовнішні ринки понад 8 млн тонн кукурудзи, що на 80,3% перевищує показник аналогічного періоду 2017/18 та стало найкращим результатом за останні п’ять сезонів, повідомляють Патріоти України з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Найбільшим споживачем української кукурудзи в поточному сезоні є країни ЄС, на які припадає майже 74% від загального обсягу експорту. У вересні — грудні 2018/19 до країн ЄС було експортовано майже втричі більше ніж за аналогічний показник минулого сезону.

Другим найбільшим споживачем став Китай, експорт до якого зріс на 13%. Найбільшим імпортером української кукурудзи на теренах Африки є Єгипет, який знизив у звітному періоді обсяги закупівлі на 4%.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

Коли увімкнуть опалення в Україні: У Кабміні назвали дату старту опалювального сезону

неділя, 14 серпень 2022, 6:42

Старт опалювального сезону в Україні заплановано на 15 жовтня - змінити це можуть лише погодні умови. Поточна ж готовність країни до нього наближається до 70%. Про це в ефірі телемарафону розповів міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, ...