Наші за кордоном: Чехія спрощує працевлаштування для українців

Чехія готує програму, яка дозволить прискорити процес працевлаштування українців.

У Чеській Республіці готується програма, яка дозволить значно прискорити процес працевлаштування українців, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Міністр праці Чехії Ярослава Нємцова відвідала Україну, аби домовитись про спрощення і прискорення процедури оформлення дозволу на працю для українських громадян.

Передбачається, що кількість працівників з України з правом працевлаштування на 2 роки збільшиться до 19,6 тис. осіб.

Наразі незайнятими у Чехії є більше 260 тис. робочих місць. Найбільше потрібні медичні сестри, працівники соціальної сфери, робітники середньої технічної кваліфікації, будівельники.

Опублікував: Олег Устименко

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...

"Кризи такого масштабу не було багато років": Польські фермери бідкаються на обвал цін на зернові

четвер, 21 вересень 2023, 9:32

На польському ринку зерна спостерігається стагнація і падіння закупівельних цін. Крім того, фермери сусідньої країни мають проблеми із закупівлею пального, повідомила Великопольська сільськогосподарська палата (WIR). . За даними WIR, дешевшають пшениц...