Навіть Індія може дозволити собі більше: Російському авіаносцю ганьби зробили "обрізання"

На ремонт "Кузі" вирішили виділити близкь 25 млрд. рублів, а на модернізації взагалі зекономлять.

На ремонті "Кузі" вирішили зекономити. Фото: соцмережі.

Російське військове відомство планує скоротити обсяг фінансових коштів, які передбачається виділити на ремонт і модернізацію важкого авіаносного крейсера "Адмірал Флоту Радянського Союзу Кузнєцов», передають Патріоти України.

«Замість раніше запланованих приблизно 50 млрд рублів на проведення робіт передбачено виділити приблизно половину від раніше заявленої суми», - уточнило джерело, знайоме з ситуацією.
За його словами, скорочення обсягу фінансування позначиться в першу чергу на модернізаційних питаннях. «Ремонт буде виконаний в повному обсязі», - упевнене джерело.
Раніше, згідно з даними іншого джерела агентства, стало відомо, що «ремонт і модернізацію« Адмірала Кузнєцова» передбачалося виконати в мінімальному обсязі, на них планувалося виділити до 50 млрд рублів», зазначає сьогодні Newsader.
«Багато це чи мало - очевидно, небагато. 50 млрд рублів - це трохи більше $ 800 млн. Ремонт і модернізація однотипного авіаносця «Викрамадитья» (в минулому житті - «Адмірал Флоту Радянського Союзу Горшков») для ВМС Індії обійшлися оціночно в $ 2,3 млрд », - нагадав він.

Хіти тижня. Нижче психологічної планки: Експерти прогнозують подальший обвал курсу долара щодо гривні

середа, 20 листопад 2019, 11:00

Протягом наступного тижня очікується зниження курсу долара до гривні, стверджує старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб, зазначають Патріоти України. . "Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 23,9 грн, а готівковий долар у банках може т...

Епоха бідності тільки починається? Експерти пояснили, що буде з цінами в Україні в 2020 році

середа, 20 листопад 2019, 8:57

Директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко заявив, що "вписатися" у 6% інфляції у 2020 році буде вкрай складно. Небезпекою для зниження темпів зростання цін може стати масоване кредитування економіки, а, коли гро...