Навіть Індія може дозволити собі більше: Російському авіаносцю ганьби зробили "обрізання"

На ремонт "Кузі" вирішили виділити близкь 25 млрд. рублів, а на модернізації взагалі зекономлять.

На ремонті "Кузі" вирішили зекономити. Фото: соцмережі.

Російське військове відомство планує скоротити обсяг фінансових коштів, які передбачається виділити на ремонт і модернізацію важкого авіаносного крейсера "Адмірал Флоту Радянського Союзу Кузнєцов», передають Патріоти України.

«Замість раніше запланованих приблизно 50 млрд рублів на проведення робіт передбачено виділити приблизно половину від раніше заявленої суми», - уточнило джерело, знайоме з ситуацією.
За його словами, скорочення обсягу фінансування позначиться в першу чергу на модернізаційних питаннях. «Ремонт буде виконаний в повному обсязі», - упевнене джерело.
Раніше, згідно з даними іншого джерела агентства, стало відомо, що «ремонт і модернізацію« Адмірала Кузнєцова» передбачалося виконати в мінімальному обсязі, на них планувалося виділити до 50 млрд рублів», зазначає сьогодні Newsader.
«Багато це чи мало - очевидно, небагато. 50 млрд рублів - це трохи більше $ 800 млн. Ремонт і модернізація однотипного авіаносця «Викрамадитья» (в минулому житті - «Адмірал Флоту Радянського Союзу Горшков») для ВМС Індії обійшлися оціночно в $ 2,3 млрд », - нагадав він.

Хіти тижня. Краще, на що спромоглася "квітуча наддержава" Путіна: Окупанти осоромилися з запуском вантажних поїздів по Керченському мосту

середа, 8 липень 2020, 0:35

У анексованому Криму окупанти провели церемонію відкриття запуску вантажних поїздів по Керченському мосту. При цьому церемонія була зіпсована плачевним станом складу, який висміяли в мережі, зазначають Патріоти України. Люди написали, що схоже на те, щ...

Скрепи можуть тільки позаздрити: Українські фахівці у США готують до запуску ракету-носій "Антарес"

вівторок, 7 липень 2020, 23:48

У вересні цього року «Антаресом» планують доставити вантажі на Міжнародну космічну станцію на замовлення NASA. Як повідомили у прес-службі Апарату РНБО, у квітні ц.р. група співробітників ДП «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля» і НВП «Ха...