Не у першій десятці: Україна обігнала РФ у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу

Перше місце у рейтингу зайняла Швеція.

Україна у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу посіла 74 місце. Ілюстрація:iPress.ua

Швеція очолила рейтинг найкращих країн для ведення бізнесу, Україна ж посіла 74 місце, обігнавши при цьому РФ. Про це пише Forbes, зазначають Патріоти України.

У першу десятку рейтингу, крім Швеції, увійшли Нова Зеландія, Гонконг, Ірландія, Великобританія, Данія, Нідерланди, Фінляндія, Норвегія і Канада.

Всього в рейтингу враховувалися показники 139 держав світу. Тимчасові попутники РФ виявилися на останніх щаблях: Венесуела на 135-му, Зімбабве на 132, Іран (127), Киргизстан (108). Зрозуміло, банду Асада, окуповані ДНР/ЛНР, ПМР, Абхазію і ПО ніхто не брав до уваги.

Китай, до речі, зайняв 102 місце. Україна зайняла в рейтингу 74-е місце, після Індонезії. Росія ж виявилася на 79 місці, пропустивши вперед себе Вірменію, Тринідад і Тобаго, Молдову і Руанду.

Хіти тижня. Харакірі у спину: Японія нанесла свій удар по Дерипасці та алюмінієвій галузі РФ

вівторок, 24 квітень 2018, 12:30

Японські компанії почали пошук нових постачальників алюмінію через острах потрапити під санкції США і неможливість розплачуватися з компанією Rusal доларами. Найбільші японські сировинні трейдери попросили "Русал" припинити відвантаження алюмінію та ін...

СБУ попередила диверсію: "Мотор Січ" хотіли зруйнувати

вівторок, 24 квітень 2018, 11:43

За наявними у спецслужб даними, представники іноземної компанії розбудовують сучасний завод із виробництва авіадвигунів, на який планується перенести українське виробництво та передати технології. Служба безпеки України у вівторок провела обшуки у комп...