Не у першій десятці: Україна обігнала РФ у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу

Перше місце у рейтингу зайняла Швеція.

Україна у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу посіла 74 місце. Ілюстрація:iPress.ua

Швеція очолила рейтинг найкращих країн для ведення бізнесу, Україна ж посіла 74 місце, обігнавши при цьому РФ. Про це пише Forbes, зазначають Патріоти України.

У першу десятку рейтингу, крім Швеції, увійшли Нова Зеландія, Гонконг, Ірландія, Великобританія, Данія, Нідерланди, Фінляндія, Норвегія і Канада.

Всього в рейтингу враховувалися показники 139 держав світу. Тимчасові попутники РФ виявилися на останніх щаблях: Венесуела на 135-му, Зімбабве на 132, Іран (127), Киргизстан (108). Зрозуміло, банду Асада, окуповані ДНР/ЛНР, ПМР, Абхазію і ПО ніхто не брав до уваги.

Китай, до речі, зайняв 102 місце. Україна зайняла в рейтингу 74-е місце, після Індонезії. Росія ж виявилася на 79 місці, пропустивши вперед себе Вірменію, Тринідад і Тобаго, Молдову і Руанду.

Хіти тижня. Там "русскій мір": Як зараз виглядає зруйнована Росією Абхазія (фото)

субота, 20 жовтень 2018, 21:00

Після військових конфліктів у 1992-1993 і 2008 роках Абхазія є невизнаною державою і легально потрапити на її територію доволі важко.

Хіти тижня. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

субота, 20 жовтень 2018, 19:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...