Не у першій десятці: Україна обігнала РФ у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу

Перше місце у рейтингу зайняла Швеція.

Україна у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу посіла 74 місце. Ілюстрація:iPress.ua

Швеція очолила рейтинг найкращих країн для ведення бізнесу, Україна ж посіла 74 місце, обігнавши при цьому РФ. Про це пише Forbes, зазначають Патріоти України.

У першу десятку рейтингу, крім Швеції, увійшли Нова Зеландія, Гонконг, Ірландія, Великобританія, Данія, Нідерланди, Фінляндія, Норвегія і Канада.

Всього в рейтингу враховувалися показники 139 держав світу. Тимчасові попутники РФ виявилися на останніх щаблях: Венесуела на 135-му, Зімбабве на 132, Іран (127), Киргизстан (108). Зрозуміло, банду Асада, окуповані ДНР/ЛНР, ПМР, Абхазію і ПО ніхто не брав до уваги.

Китай, до речі, зайняв 102 місце. Україна зайняла в рейтингу 74-е місце, після Індонезії. Росія ж виявилася на 79 місці, пропустивши вперед себе Вірменію, Тринідад і Тобаго, Молдову і Руанду.

Труни на колесах: Коли маршрутки зникнуть з українських доріг?

неділя, 22 липень 2018, 9:05

У цивілізованих країнах людей перевозять автобуси. Забиті народом бусики зі стоячими пасажирами - це азіатчина. Необхідно відмовлятися від маршруток, заявив Денис Казанський у свїй стрічці на Facebook, інформують Патріоти України. Квітень цього року – ...

Хіти тижня. Екологічна катастрофа: Наслідки посухи в Криму показали з космосу (фото)

неділя, 22 липень 2018, 4:00

Дії РФ свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку півострова з його природним потенціалом. Її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для місцевого населення. Окупований Крим за два ро...