Не у першій десятці: Україна обігнала РФ у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу

Перше місце у рейтингу зайняла Швеція.

Україна у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу посіла 74 місце. Ілюстрація:iPress.ua

Швеція очолила рейтинг найкращих країн для ведення бізнесу, Україна ж посіла 74 місце, обігнавши при цьому РФ. Про це пише Forbes, зазначають Патріоти України.

У першу десятку рейтингу, крім Швеції, увійшли Нова Зеландія, Гонконг, Ірландія, Великобританія, Данія, Нідерланди, Фінляндія, Норвегія і Канада.

Всього в рейтингу враховувалися показники 139 держав світу. Тимчасові попутники РФ виявилися на останніх щаблях: Венесуела на 135-му, Зімбабве на 132, Іран (127), Киргизстан (108). Зрозуміло, банду Асада, окуповані ДНР/ЛНР, ПМР, Абхазію і ПО ніхто не брав до уваги.

Китай, до речі, зайняв 102 місце. Україна зайняла в рейтингу 74-е місце, після Індонезії. Росія ж виявилася на 79 місці, пропустивши вперед себе Вірменію, Тринідад і Тобаго, Молдову і Руанду.

"Эпос про Россию 2019 года, или Все летит к еб*н*м", - Рабінович

вівторок, 22 січень 2019, 14:39

"Новое расследование Навального по Дерипаске, Приходько, Монэгэн, Оганову, Агаркову и Насте-Рыбке очень, ну прямо ооочень интересное", - пише у своєму блозі Слава Рабінович, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Но если посмотреть на него через...

Росія в чисту програла американцям битву за космос (відео)

вівторок, 22 січень 2019, 9:04

Статистика просто невблаганна.​