Тарифи на опалення в Україні будуть рости і далі, але завдяки теплій погоді рахунки в платіжках трохи порадують українців. Про це в ефірі ObozTV заявила експерт з енергетичних питань Марія Яковлєва, передають Патріоти України.
"За рахунок того, що не потрібно стільки газу, не потрібно стільки тепла, наші загальні рахунки повинні бути трохи меншими. Це така приємна новина. Неприємна новина полягає в тому, що тарифи все-таки будуть рости, на жаль. Але паралельно з цим є хороша новина для всіх нас: в цьому році запрацює Фонд енергоефективності та ми всі зможемо масово скористатися його програмами", - зазначила вона.
За її словами, в першу чергу потрібно звернути увагу на комплексну термомодернізацію і більш активно застосовувати поновлювані джерела енергії.
Також Яковлєва додала, що при нинішніх температурних режимах Україна зможе заощадити не менше 15% енергоресурсів, які споживають підприємства ЖКГ.
"У нас аномально тепла зима і за загальним балансом використання енергоресурсів ми за цей опалювальний сезон будемо споживати мінімум на 15% менше", - констатувала експерт.
Як відомо, НКРЕКП підвищила прогнозну оптову ринкову ціну на електроенергію в Україні у 2018 році майже на 16%.
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...