Недалеке майбутнє "русского мира": У КНДР почався тотальний голод

З січня цього року щоденний раціон громадян скоротився з 550 грамів до 300 грамів продуктів на людину.

У КНДР майже половина громадян недоїдає. Фото: 24СМИ.

У КНДР почався тотальний голод - за офіційними даними ООН, близько 41% жителів Північної Кореї недоїдають, передають Патріоти України.

Reuters повідомляє, що в 2019 році Північна Корея зіткнеться з браком продовольства в розмірі близько 1,4 млн тонн. Через це доводиться майже вдвічі скоротити продовольчий раціон. Причиною в КНДР називають спеку, посуху, повені та санкції ООН.

За даними північнокорейської місії при ООН, виробництво продовольства в Північній Кореї в минулому році склало 4,951 млн тонн, що на 503 тис тонн менше, ніж у 2017 році. КНДР оголосила, що має намір імпортувати 200 тис тонн продовольства і виробити близько 400 тис тонн ранніх культур, але це все одно не покриє нестачу продовольства. З січня щоденний раціон громадян скоротився з 550 грамів до 300 грамів на людину.
«Уряд КНДР закликає міжнародні організації негайно відреагувати заради вирішення продовольчої ситуації», - йдеться в заяві місії.

Хіти тижня. "Бегство украинцев из страны на заработки - вот наша новая реальность", - блогер

вівторок, 28 січень 2020, 0:10

"Из Украины бегут все - и специалисты, и бизнесмены. А правительство совершенно не понимает, как все это остановить", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олексій Гончаров, передають Патріоти України, і продовжує:. "Бегут все, включая предпринимателей. С...

Хіти тижня. Названо єдину умову, за якої українці зможуть отримувати достойні пенсії

понеділок, 27 січень 2020, 21:00

Про необхідність запровадження багаторівневої пенсійної системи в Україні йдеться давно. Вчені та експерти надавали такі рекомендації ще на початку 2000-х. А на державному рівні це питання порушували років 10 тому. Однак далі розмов справа поки не йшла...