Недалеке майбутнє "русского мира": У КНДР почався тотальний голод

З січня цього року щоденний раціон громадян скоротився з 550 грамів до 300 грамів продуктів на людину.

У КНДР майже половина громадян недоїдає. Фото: 24СМИ.

У КНДР почався тотальний голод - за офіційними даними ООН, близько 41% жителів Північної Кореї недоїдають, передають Патріоти України.

Reuters повідомляє, що в 2019 році Північна Корея зіткнеться з браком продовольства в розмірі близько 1,4 млн тонн. Через це доводиться майже вдвічі скоротити продовольчий раціон. Причиною в КНДР називають спеку, посуху, повені та санкції ООН.

За даними північнокорейської місії при ООН, виробництво продовольства в Північній Кореї в минулому році склало 4,951 млн тонн, що на 503 тис тонн менше, ніж у 2017 році. КНДР оголосила, що має намір імпортувати 200 тис тонн продовольства і виробити близько 400 тис тонн ранніх культур, але це все одно не покриє нестачу продовольства. З січня щоденний раціон громадян скоротився з 550 грамів до 300 грамів на людину.
«Уряд КНДР закликає міжнародні організації негайно відреагувати заради вирішення продовольчої ситуації», - йдеться в заяві місії.

Будемо платити на 60 грн більше: Як зростуть тарифи на воду в Україні

вівторок, 21 березень 2023, 8:24

Тарифи на воду зростуть вже у квітні. Та це буде лише першим етапом підвищення. Другий етап заплановано з 1 липня. Зрештою сумарна вартість водопостачання та водовідведення для одного домогосподарства в середньому виросте на 60 гривень. Такі дані містя...

Не все так погано? Скільки коштуватиме долар до кінця весни: Гетьманцев дав оптимістичний прогноз

вівторок, 21 березень 2023, 7:14

Курс долара у лютому помітно зміцнився, і в березні ця тенденція продовжується. Що буде з курсом до кінця весни, і чи варто українцям скуповувати валюту, розповів голова комітету з питань бюджету, податкової та митної політики Данило Гетьманцев, переда...