Недалеке майбутнє "русского мира": У КНДР почався тотальний голод

З січня цього року щоденний раціон громадян скоротився з 550 грамів до 300 грамів продуктів на людину.

У КНДР майже половина громадян недоїдає. Фото: 24СМИ.

У КНДР почався тотальний голод - за офіційними даними ООН, близько 41% жителів Північної Кореї недоїдають, передають Патріоти України.

Reuters повідомляє, що в 2019 році Північна Корея зіткнеться з браком продовольства в розмірі близько 1,4 млн тонн. Через це доводиться майже вдвічі скоротити продовольчий раціон. Причиною в КНДР називають спеку, посуху, повені та санкції ООН.

За даними північнокорейської місії при ООН, виробництво продовольства в Північній Кореї в минулому році склало 4,951 млн тонн, що на 503 тис тонн менше, ніж у 2017 році. КНДР оголосила, що має намір імпортувати 200 тис тонн продовольства і виробити близько 400 тис тонн ранніх культур, але це все одно не покриє нестачу продовольства. З січня щоденний раціон громадян скоротився з 550 грамів до 300 грамів на людину.
«Уряд КНДР закликає міжнародні організації негайно відреагувати заради вирішення продовольчої ситуації», - йдеться в заяві місії.

Ошуканих - тисячі: Шахраї заробили 100 мільйонів гривень, створивши фальшиві інтернет-сайти урядів України та ЄС

середа, 29 червень 2022, 16:25

В Україні викрили чергову групу аферистів, які наживалися на людях, що намагалися отримати матеріальну допомогу від країн Євросоюзу. Злочинці збагатилися на 100 млн гривень за рахунок коштів переселенців, повідомили в Офісі генпрокурора, передають Патр...

Путін розпочав енергетичну війну проти Європи: Данілов розкрив план Кремля

середа, 29 червень 2022, 15:56

Росія розпочала енергетичну війну проти Європи. Постачання газу урізали, щоб натиснути на європейську владу і домогтися санкційних поступок. Крім того, Кремль домагається дестабілізації економічної ситуації в країнах ЄС, сподіваючись, що це призведе і ...