Недонаддержава на порозі чергової кризи: Інвестори залишають Росію через санкційні ризики, пов'язані з "Північним потоком-2"

Пакет законопроектів проголосований у Конгресі США поставив на "лижі" інвесторів, котрі досі не залишили російський ринок. Це все на фоні загальної нервозності через наближення світової фінансової кризи.

Побоювання щодо перспектив світової економіки і Китаю змушують інвесторів скорочувати вкладення на ринках, що розвиваються: за минулий тиждень фонди emerging markets втратили $2,8 млрд, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський "Комерсант".

В аутсайдерах – в тому числі через ризик посилення санкцій тиску на учасників проекту "Північний потік-2" – залишаються і російські фонди, що втратили за тиждень $111 млн, а за п'ять тижнів – більше $400 млн.

"Інвестори почали фіксувати прибуток і переходити в менш ризиковані активи, в тому числі в якісні облігації ринків, що розвиваються і американські акції", – зазначає директор з інвестицій General Invest Феліпе де ла Роса.

Безперервний відтік з російських фондів триває п'ятий тиждень поспіль, і за цей час вони втратили більше $ 400 млн. Загроза розширення санкцій залишається ключовим ризиком.

Українці втратять частину пенсії через низьку зарплату під час війни: У ПФУ порадили, як вчинити

вівторок, 28 березень 2023, 16:50

Через війну багатьом українцям зменшили зарплату, а також не завжди зароблене виплачують вчасно. Звісно, що і ЄСВ, який відраховують на майбутню пенсію, також став нижчим, передають Патріоти України. Отже й розрахункова пенсія буде меншою через падіння...

Китай оголосив "своєю юрисдикцією" і взяв під контроль іноземні родовища Росії

вівторок, 28 березень 2023, 15:58

Міноборони Китаю запустило регулярне військове патрулювання зони Південно-Китайського моря, де розташовані нафтогазові родовища російських компаній. Йдеться про економічну зону В'єтнаму, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters із посиланням н...