Недонаддержава на порозі чергової кризи: Інвестори залишають Росію через санкційні ризики, пов'язані з "Північним потоком-2"

Пакет законопроектів проголосований у Конгресі США поставив на "лижі" інвесторів, котрі досі не залишили російський ринок. Це все на фоні загальної нервозності через наближення світової фінансової кризи.

Побоювання щодо перспектив світової економіки і Китаю змушують інвесторів скорочувати вкладення на ринках, що розвиваються: за минулий тиждень фонди emerging markets втратили $2,8 млрд, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський "Комерсант".

В аутсайдерах – в тому числі через ризик посилення санкцій тиску на учасників проекту "Північний потік-2" – залишаються і російські фонди, що втратили за тиждень $111 млн, а за п'ять тижнів – більше $400 млн.

"Інвестори почали фіксувати прибуток і переходити в менш ризиковані активи, в тому числі в якісні облігації ринків, що розвиваються і американські акції", – зазначає директор з інвестицій General Invest Феліпе де ла Роса.

Безперервний відтік з російських фондів триває п'ятий тиждень поспіль, і за цей час вони втратили більше $ 400 млн. Загроза розширення санкцій залишається ключовим ризиком.

Заявили, що на зерні не написано, чиє воно: Туреччина не поспішає заарештовувати російське судно "Жибек Жоли"

понеділок, 4 липень 2022, 17:56

Туреччина поки не вирішила, чи заарештовуватиме затримане російське вантажне судно "Жибек Жоли" з викраденим в України зерном. Місцева влада розпочала розслідування походження зерна, хоча корабель привіз вантаж із тимчасово окупованого Бердянська. Укра...

Назад у СРСР: В окупованому Херсоні впровадили "натуральний обмін" товарів у магазинах

понеділок, 4 липень 2022, 16:56

Фінансові проблеми в окупованому Херсоні призвели до повернення "натурального обміну" в місцевих магазинах. Тобто товари відпускаються в обмін на інші товари. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки України, передають Патріоти України. Водн...