Невтішна статистика: За два місяці в Україні припинили діяльність майже 40 тисяч підприємців (інфографіка)

Найбільша частка закриттів спостерігається у Волинській (30%) і Запорізькій (27%) областях. Найменша - в Одеській області (20%).

Ілюстрація:AnsWiki

За останні два місяці 36 тис. фізичних осіб-підприємців було закрито, а відкрилося лише 27,5 тис. Про це повідомляє платформа Opendatabot, зазначають Патріоти України.

Найбільша частка закриттів спостерігається у Волинській (30%) і Запорізькій (27%) областях. Найменша - в Одеській області (20%).

Засновник платформи Opendatabot Олексій Іванкін зазначає, що в порівнянні з минулим роком такий стрибок закритих ФОП не є драматичним. "Швидше за все такі зміни пов'язані з бажанням людей закрити "старі" справи перед Новим роком", - додав він.

Слід нагадати, що 27 грудня 2016 року президент підписав зміни в роботі фізичних осіб-підприємців. З 1 січня ФОП повинні платити єдиний соціальний внесок - 704 грн на місяць, навіть якщо не мають прибутку.

З цього часу в Україні було закрито понад 250 тис. ФОП. Згідно з даними OpenDataBot, найбільше було закрито в Київській (44004), Харківській (26222) та Дніпропетровській (26558) областях.

Переважна кількість закритих приватних підприємців належала до галузей оптової та роздрібної торгівлі, складських та транспортних послуг.

Хіти тижня. А чого чекали? Свіжі фото "переповнених" пляжів у Криму у "високий сезон"

середа, 17 липень 2019, 12:00

У мережі опублікували фото "переповнених" відпочиваючими пляжів в окупованому РФ Криму, повідомляють Патріоти України. Так, на знімках видно, що людей біля моря дуже мало, а багато пляжів й зовсім порожні. Одним з таких стала берегова зона селища міськ...

На зміну великим АЕС малі реактори: Як Україна може вирватись уперед в глобальних змінах в енергетиці

середа, 17 липень 2019, 7:30

У найближчому майбутньому українська енергетика може кардинально зміниться. На зміну великим атомним електростанціям та тепловим енергоблокам, які забруднюють атмосферу, можуть прийти модульні реактори малої потужності. Актуальний порядок денний останн...