"Ніж у спину": Грузія припиняє закупки російського газу

Ілюстрація: zn.ua

"Грузия прекращает покупать природный газ на границе с Россией с 2018 года, заявил министр экономики Грузии Георгий Чиковани", - пише Вадим Болотник для hubs.ua, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Такое решение принято из-за невостребованности российского газа - все потребности Грузии в "голубом топливе" в настоящее время покрывает Азербайджан.

"Грузии просто не нужен российский газ, поскольку вполне хватает азербайджанского", - приводит слова Георгия Чиковани издание.

Грузия является страной-транзитером российского газа в Армению. Согласно договору между "Газпромом" и грузинскими властями, в прошлом году транзит газа в Армению оплачивался частично деньгами, а частично сырьем (10% от общего объема транспортировки газа). Теперь оплата будет осуществляться исключительно деньгами".

Тарифи зростають: В Україні ввели абонплату на газ. Скільки доведеться переплатити

субота, 25 січень 2020, 17:37

Варто враховувати, що остання цифра – 7,97 грн – розрахована з урахуванням ціни кубометра + абонплати на один куб. Але якщо в минулому році витрачали менше блакитного палива, то і кінцева вартість кубометра може бути менше. . «За основу береться обсяг...

Хіти тижня. Долар має коштувати 10 гривень: У The Economist приголомшили заявою

субота, 25 січень 2020, 16:00

Видання The Economist опублікувало рейтинг найбільш недооцінених валют у світі. Україна опинилася на 50 місці з 56 можливих, передають Патріоти України. Видання The Economist наводить дані за січень. В Україні бургер Бік-Мак з Макдональдсу коштує 57 гр...