"Ну, зовсім халява": Демчишин вважає, що в Україні дешевий бензин

Міненергетики констатує, що націнки від продажу нафтопродуктів зменшилися удвічі.

Володимир Демчишин. Фото:ua.112.ua

Міністерство енергетики та вугільної промисловості повідомило, що націнки від продажу нафтопродуктів трейдерами на вітчизняному ринку протягом останнього року знизилися удвічі.Про це сказав голова міністерства Володимир Демчишин у відеозверненні до учасників міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2015, яка проходить у Києві, зазначають Патріоти України з посиланням на Forbes Україна.

"Ми відстежуємо маржинальність на ринку нафтопродуктів... Можу сказати, що вона зменшилася протягом останнього року щонайменше удвічі", – сказав Демчишин.

Він зазначив, що завдяки цьому кінцевий споживач отримує відносно якісний продукт за адекватну ціну. При цьому він повідомив, що у планах міністерства сформувати мережу лабораторій, які перевірятимуть пальне на українських АЗС.

"Ми відстежуватимемо якість нафтопродуктів. Для цього буде сформовано мережу лабораторій, які відстежуватимуть їхню якість", – сказав міністр.


Ціна нафти стрімко зростає, наближаючись до психологічної планки

середа, 21 березень 2018, 20:58

Вартість травневих ф'ючерсів на сорт нафти Brent піднялася до позначки 69,07 долара за барель - максимального рівня з 2 лютого. Американський еталон WTI на нью-йоркській біржі NYMEX продавали по 64,79 долара за барель, або максимальною ціною за 6 тижні...

"В Україні через служби зайнятості спокійно можна знайти роботу із зарплатою більше 15 тис. грн" - Розенко

середа, 21 березень 2018, 18:14

Крім того, віце-прем'єр підкреслив, що паралельно з питанням підвищення заробітних плат, уряд працює і над поліпшенням умов праці. На сьогоднішній день в Україні є значна кількість вакансій, де розмір заробітної плати перевищує 15 тисяч гривень. Про це...