"Ну, зовсім халява": Демчишин вважає, що в Україні дешевий бензин

Міненергетики констатує, що націнки від продажу нафтопродуктів зменшилися удвічі.

Володимир Демчишин. Фото:ua.112.ua

Міністерство енергетики та вугільної промисловості повідомило, що націнки від продажу нафтопродуктів трейдерами на вітчизняному ринку протягом останнього року знизилися удвічі.Про це сказав голова міністерства Володимир Демчишин у відеозверненні до учасників міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2015, яка проходить у Києві, зазначають Патріоти України з посиланням на Forbes Україна.

"Ми відстежуємо маржинальність на ринку нафтопродуктів... Можу сказати, що вона зменшилася протягом останнього року щонайменше удвічі", – сказав Демчишин.

Він зазначив, що завдяки цьому кінцевий споживач отримує відносно якісний продукт за адекватну ціну. При цьому він повідомив, що у планах міністерства сформувати мережу лабораторій, які перевірятимуть пальне на українських АЗС.

"Ми відстежуватимемо якість нафтопродуктів. Для цього буде сформовано мережу лабораторій, які відстежуватимуть їхню якість", – сказав міністр.


Хіти тижня. Ось вам і Росія: Кримські моряки скаржаться на злу долю

понеділок, 22 жовтень 2018, 1:00

У Криму моряки поскаржилися на серйозні проблеми через окупацію. Крюїнгові компанії, які здійснюють діяльність з набору моряків на морські судна, відмовляються приймати на роботу моряків із окупованого Криму, інформують Патріоти України. "З документами...

Зовсім погано в "угорському королівстві": На сусідню державу насунулось справжнє екологічне лихо (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 23:42

Плодородна Паннонія перетворюється на сухий степ. Лихо перевищує екологічну катастрофу 72-річної давнини. Рівень Дунаю в Будапешті досяг мінімуму за останній 71 рік. Через рекордно низький рівень води в Дунаї українські судна не можуть повернутися додо...