"Ну, зовсім халява": Демчишин вважає, що в Україні дешевий бензин

Міненергетики констатує, що націнки від продажу нафтопродуктів зменшилися удвічі.

Володимир Демчишин. Фото:ua.112.ua

Міністерство енергетики та вугільної промисловості повідомило, що націнки від продажу нафтопродуктів трейдерами на вітчизняному ринку протягом останнього року знизилися удвічі.Про це сказав голова міністерства Володимир Демчишин у відеозверненні до учасників міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2015, яка проходить у Києві, зазначають Патріоти України з посиланням на Forbes Україна.

"Ми відстежуємо маржинальність на ринку нафтопродуктів... Можу сказати, що вона зменшилася протягом останнього року щонайменше удвічі", – сказав Демчишин.

Він зазначив, що завдяки цьому кінцевий споживач отримує відносно якісний продукт за адекватну ціну. При цьому він повідомив, що у планах міністерства сформувати мережу лабораторій, які перевірятимуть пальне на українських АЗС.

"Ми відстежуватимемо якість нафтопродуктів. Для цього буде сформовано мережу лабораторій, які відстежуватимуть їхню якість", – сказав міністр.


"Все пропало!": Промвиробництво РФ за листопад замість прогнозованого зростання у 0,2% продемонструвало кратне падіння

п’ятниця, 15 грудень 2017, 21:53

Видобуток корисних копалин знизився в листопаді на один відсоток у річному вираженні, хоча в минулому місяці скоротився тільки на 0,1 відсотка. Порівнянні дані доступні тільки з січня 2015 року, коли служба перерахувала показники відповідно до нової ве...

Гудбай, "Немытая"! - Україна отримала перший газ зі США

п’ятниця, 15 грудень 2017, 21:40

Американська корпорація ЕРУ організувала першу морську поставку зрідженого природного газу на територію України за допомогою польського спеціалізованого терміналу в Свіноуйсьце. Про це повідомляє видання "Порти України" з посиланням на прес-службу ком...