Освоєння "нових земель": Китай переносить заводи і працівників на Далекий Схід

У міністерстві з розвитку Далекого Сходу РФ вже запевняють, що нові підприємства отримають суттєві податкові пільги та адміністративні преференції.

Китай вже готовий розміщувати свої підприємства на Далекому Сході. Ілюстрація:slavpeople.com

Кремль дав згоду на прохання перенести ряд великих китайських підприємств на Далекий Схід. Про це пише Эхо Москвы, інформують Патріоти України.

Підприємства будуть переноситься частково з колективом працівників, які спочатку будуть працювати на Далекому Сході вахтовим методом, а потім прикріплятися на постійній основі. Йдеться про суднобудівні, енергетичні, хімічні та металургійні компанії.

У міністерстві з розвитку Далекого Сходу говорять, що нові підприємства отримають суттєві податкові пільги та адміністративні преференції.

У червні минулого року Мінсільгосп погодився віддати в оренду китайській компанії понад сто тисяч гектарів сільгоспземлі в Забайкаллі.

Екологи побоюються, що застаріле китайське обладнання буде відправлено до Росії, сказав виданню керівник енергетичної програми "Грінпіс Росії" Володимир Чупров.

Кадрова криза підточує і без того кризову економіку: Через вигрібання чоловіків на війну проти України в Росії зафіксували рекордний за 17 років дефіцит робочої сили

понеділок, 5 травень 2025, 12:21

Кадровий дефіцит у Росії минулого року досяг 7,6% від загальної чисельності зайнятих – це 2,2 млн осіб із 27,2 млн. Такий рівень став рекордним за весь час спостережень із 2008 року. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України з посилання...

Чорний понеділок для Москви: Ціна на на нафту пробила психологічну планку, ОПЕК+ стрімко нарощує видобуток

понеділок, 5 травень 2025, 8:19

Brent торгується нижче $60 за барель, російський Urals купуватимуть ще на десяток доларів нижче. Р​Рішення Саудівської Аравії збільшити видобуток нафти призводить до стрімкого падіння цін. Московія під загрозою глибокої кризи, подібної до колапсу 1990-х