Оце так рекорд! Україна за 11 днів виконала річну квоту на постачання меду до ЄС

В Україні працюють близько 400 тисяч пасічників, які сумарно виготовляють 70 тисяч тонн меду на рік. Це є найвищий показник в Європі. Україна експортує майже 80% від усього меду до ЄС.

Ілюстрація: infoindustria.com.ua

За перші 11 днів 2018 року Україна виконала норму з постачання меду за квотою до Євросоюзу Про це написав на сторінці Facebook перший заступник міністра агропромислової політики та продовольства Максим Мартинюк, повідомляють Патріоти України.

Вже з початку нового року українські виробники виконали квоту на постачання меду до Європейського Союзу. Як нагадує Мартинюк, квоту минулого року збільшили на 3 тисячі тонн.

"Зрозуміло, що експорт на цьому не зупиняється, просто продовжується на загальних підставах (на щастя, український продукт є конкурентним на європейському ринку навіть поза межами автономних преференцій). Але водночас дата 11.01 та нульовий баланс свідчать про надвисокий потенціал цієї галузі", - заявив він.

Рахунок на мільярди: Названо шалену суму, яку Україна винна МВФ

понеділок, 22 січень 2018, 13:51

Зобов'язання України перед Міжнародним валютним фондом становлять у загальній сумі 12,1 мільярда доларів. Про це заявив заступник голови Національного банку Олег Чурій, повідомляють Патріоти України. "На сьогодні є зобов'язання Національного банку пере...

Не дайте себе обдурити: Українців попередили про новий вид шахрайства з картками

понеділок, 22 січень 2018, 13:24

В Україні шахраї почали вдаватись до нового виду шахрайства, коли зловмисники вдають з себе працівників мерії, пропонують людям оформити "соціальні картки знижок" і таким чином намагаються отримати доступ до банківського рахунку. Про це пише видання "Д...