Оце так рекорд! Україна за 11 днів виконала річну квоту на постачання меду до ЄС

В Україні працюють близько 400 тисяч пасічників, які сумарно виготовляють 70 тисяч тонн меду на рік. Це є найвищий показник в Європі. Україна експортує майже 80% від усього меду до ЄС.

Ілюстрація: infoindustria.com.ua

За перші 11 днів 2018 року Україна виконала норму з постачання меду за квотою до Євросоюзу Про це написав на сторінці Facebook перший заступник міністра агропромислової політики та продовольства Максим Мартинюк, повідомляють Патріоти України.

Вже з початку нового року українські виробники виконали квоту на постачання меду до Європейського Союзу. Як нагадує Мартинюк, квоту минулого року збільшили на 3 тисячі тонн.

"Зрозуміло, що експорт на цьому не зупиняється, просто продовжується на загальних підставах (на щастя, український продукт є конкурентним на європейському ринку навіть поза межами автономних преференцій). Але водночас дата 11.01 та нульовий баланс свідчать про надвисокий потенціал цієї галузі", - заявив він.

Хіти тижня. Ракети Трампа завдають нищівного удару по російському рублю: Чого чекати росіянам

неділя, 22 квітень 2018, 14:20

Тиждень для російської валюти видався дуже напруженим: курс долара піднімався на чотири рубля за пару днів торгів. Частина банків зафіксувала збільшення попиту на валюту. Однією з головних причин падіння курсу рубля на цьому тижні стало розширення санк...

Найбільш недооцінена валюта у світі: Експерти очікують, що гривня може різко револьвувати до долара

неділя, 22 квітень 2018, 5:45

Реальна вартість долара - 10 гривень, вважають експерти. Уже в найближчому майбутньому долар в Україні може різко подешевшати, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель. Сировинні ринки ростуть, а разом з ними і доходи від експорту. Ук...