Оце так рекорд! Україна за 11 днів виконала річну квоту на постачання меду до ЄС

В Україні працюють близько 400 тисяч пасічників, які сумарно виготовляють 70 тисяч тонн меду на рік. Це є найвищий показник в Європі. Україна експортує майже 80% від усього меду до ЄС.

Ілюстрація: infoindustria.com.ua

За перші 11 днів 2018 року Україна виконала норму з постачання меду за квотою до Євросоюзу Про це написав на сторінці Facebook перший заступник міністра агропромислової політики та продовольства Максим Мартинюк, повідомляють Патріоти України.

Вже з початку нового року українські виробники виконали квоту на постачання меду до Європейського Союзу. Як нагадує Мартинюк, квоту минулого року збільшили на 3 тисячі тонн.

"Зрозуміло, що експорт на цьому не зупиняється, просто продовжується на загальних підставах (на щастя, український продукт є конкурентним на європейському ринку навіть поза межами автономних преференцій). Але водночас дата 11.01 та нульовий баланс свідчать про надвисокий потенціал цієї галузі", - заявив він.

Китайці інвестують в стратегічну автомагістраль, котра поєднає найбільші портові міста України

понеділок, 23 липень 2018, 19:22

Йдеться про першу чергу автотраси міжнародного значення М-14, яка згодом має дотягтися до Маріуполя і тимчасово окупованого Новоазовська та разом з дорогою Одеса-Рені поєднати всі морські порти України, що значно підвищить транзитні потужності держави.

Скільки коштуватиме газ в Україні: Озвучено новий тариф

понеділок, 23 липень 2018, 14:59

В Україні вже за кілька днів Кабінет міністрів ухвалить остаточне рішення щодо перегляду тарифу на газ для населення. Вартість блакитного палива може зрости з 6,9 до 10,5 грн/куб, повідомляють Патріоти України. Так, без підвищення тарифу на газ Україна...