Під загрозою банки: У Росії почалася валютна паніка

Росіяни почали масово забирати з банків свої валютні заощадження, що може спричинити за собою серйозні негативні наслідки для фінансової системи країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Московський комсомолець".

"Мінус $ 1,5 млрд - тільки за серпень. Далі, як кажуть, більше. Причиною тому стали численні заяви наших високопосадовців про те, що вони, мовляв, не бояться можливого відключення наших державних банків від доларових розрахунків, якими погрожують листопадові санкції, анонсовані Вашингтоном", - йдеться у матеріалі.

На думку журналістів, російське фінансове керівництво своїми заявами посилає сигнал Заходу про те, що не боїться санкцій. Однак на слова відреагували вкладники, на рахунках яких сукупно знаходиться $ 87 млрд.

"З усіх фінансових керівників тільки глава ЦБ Ельвіра Набіулліна не втомлюється повторювати, що вкладам російських громадян в будь-якій валюті нічого не загрожує", - йдеться в матеріалі.

У той же час, експерти побоюються, що такий масштабний відтік приватних валютних вкладів призведе до поступового ослаблення рубля і девальвації російської національної валюти.

Новий удар по кишені! Податок на покупки за кордоном збільшили в Україні: скільки доведеться платити за інтернет-замовлення

вівторок, 25 січень 2022, 17:30

Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект, згідно з яким повертається поріг оподаткування товарів, придбаних громадянами на закордонних інтернет-майданчиках і пересилаються в країну, передають Патріоти України. Законопроект №4278 "Про внесе...

Британія і США евакуюють родини дипломатів з Києва: це – жест політичної підтримки України

вівторок, 25 січень 2022, 16:16

Велика Британія дає Росії чітко зрозуміти, що вони розглядають можливість військової ескалації з боку Росії, адже рівень напруги вже дійшов до критичної червоної позначки. Відповідно, таку евакуацію варто розуміти не як сигнал до паніки, а як один з елеме