
Росіяни почали масово забирати з банків свої валютні заощадження, що може спричинити за собою серйозні негативні наслідки для фінансової системи країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Московський комсомолець".
"Мінус $ 1,5 млрд - тільки за серпень. Далі, як кажуть, більше. Причиною тому стали численні заяви наших високопосадовців про те, що вони, мовляв, не бояться можливого відключення наших державних банків від доларових розрахунків, якими погрожують листопадові санкції, анонсовані Вашингтоном", - йдеться у матеріалі.
На думку журналістів, російське фінансове керівництво своїми заявами посилає сигнал Заходу про те, що не боїться санкцій. Однак на слова відреагували вкладники, на рахунках яких сукупно знаходиться $ 87 млрд.
У той же час, експерти побоюються, що такий масштабний відтік приватних валютних вкладів призведе до поступового ослаблення рубля і девальвації російської національної валюти.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...