
Російські фармакологічні компанії можуть втратити до $30 млн через заборону України на російські ліки. Про це повідомляє РБК-Росія, передають Патріоти України.
Для російських виробників ліків український ринок є доволі значущим і складає 7,7% експорту ліків. Як повідомляють аналітики компанії RNC Pharma, російські фармкомпанії можуть втратити від $27 до $30 млн, якщо України введе санкції на експорт.
Обсяг медикаментів з Росії в попередні роки був більшим. Так, у 2015 році він склав $42, у 2014 році – $48, а у 2013 році Росія отримала від України за ліки $46 млн. Крім того, видання повідомляє, що фармкомпанії планують компенсувати ці втрати за рахунок поставок ліків до "ДНР" та "ЛНР".
В минулому році до "республік" завезли ліків на $97 млн, в 2015 – на $48 млн. В цьому році, на думку директора з розвитку RNC Pharma Миколи Беспалова, Росія завезе ліків до "ДНР" та "ЛНР" на $120-$140 млн.
Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...
За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...