Після авіакатастрофи в Ефіопії авіаперевізники масово відмовляються від літаків Boeing 737 Мах

США не припинили польоти відповідних літаків, однак вимагають від Boeing негайно оновити програмне забезпечення.
Boeing 737 Max. Фото: The New York Times.

Британія, Австралія, Малайзія, Норвегія і Оман тимчасово призупинили польоти літаків Boeing 737 Max після авіакатастрофи в Ефіопії. Раніше аналогічну заборону ввели Сінгапур, Китай, Індонезія та Ефіопія, повідомляють Патріоти України.

"Це тимчасове призупинення, ми чекаємо додаткову інформацію, щоб проаналізувати ризики подальшої експлуатації Boeing 737 Max", — наголосив глава управління безпеки польотів цивільної авіації Австралії Шейн Кармоді.

Водночас США не припинили польоти відповідних літаків, однак вимагають від Boeing негайно оновити програмне забезпечення. У компанії пообіцяли зробити це якнайшвидше.

Джерело: ВВС

Недоімперію закабаляють ще більше: Пекін відмовився від пропозицій Москви щодо фінансування спорудження нових газогонів і тисне на Росію з цінами на "блакитне паливо"

вівторок, 28 листопад 2023, 11:00

Китай хоче, аби Росія пішла на чергові поступки заради "партнерства", зажадавши нових знижок на газ. Китай не хоче будувати мегапроект із РФ та Проект газопроводу «Сила Сибіру-2», який Кремль розраховує протягнути до Китаю, щоб замінити «Газпрому» втра...

Як українцям можна купити стаж для пенсії - опубліковано інструкцію

вівторок, 28 листопад 2023, 10:58

В Україні пенсіонери можуть "купити" страховий стаж собі або іншим особам. Для цього необхідно укласти Договір з Пенсійним фондом (ПФУ). Про це йдеться в заяві Пенсійного фонду. Договір укладається в електронній формі через вебпортал електронних послуг...