Після авіакатастрофи в Ефіопії авіаперевізники масово відмовляються від літаків Boeing 737 Мах

США не припинили польоти відповідних літаків, однак вимагають від Boeing негайно оновити програмне забезпечення.
Boeing 737 Max. Фото: The New York Times.

Британія, Австралія, Малайзія, Норвегія і Оман тимчасово призупинили польоти літаків Boeing 737 Max після авіакатастрофи в Ефіопії. Раніше аналогічну заборону ввели Сінгапур, Китай, Індонезія та Ефіопія, повідомляють Патріоти України.

"Це тимчасове призупинення, ми чекаємо додаткову інформацію, щоб проаналізувати ризики подальшої експлуатації Boeing 737 Max", — наголосив глава управління безпеки польотів цивільної авіації Австралії Шейн Кармоді.

Водночас США не припинили польоти відповідних літаків, однак вимагають від Boeing негайно оновити програмне забезпечення. У компанії пообіцяли зробити це якнайшвидше.

Джерело: ВВС

Сказали "ні" енергетичному шантажу: Литва, Латвія та Естонія відмовляться від електрики з РФ та Білорусі

четвер, 9 грудень 2021, 12:45

Країни Балтії відмовляються від російської енергії. Литва, Латвія та Естонія повністю відключаться від енергомереж РФ та Білорусі вже до 2025 року. Триває підготовка. Про це йдеться на сайті оператора електромереж Литви Litgrid, передають Патріоти Укра...

Тарифи на доставку газу підвищать за кілька тижнів: Скільки доведеться платити щомісяця

четвер, 9 грудень 2021, 9:44

В Україні тарифи на доставку газу збільшать для 25 облгазів по всій країні. Нові ціни затвердять найближчими днями, а набудуть чинності вони з 1 січня 2022 року. Відповідні документи розміщено на сайті Нацкомісії у сферах енергетики та комунальних посл...