Після авіакатастрофи в Ефіопії авіаперевізники масово відмовляються від літаків Boeing 737 Мах

США не припинили польоти відповідних літаків, однак вимагають від Boeing негайно оновити програмне забезпечення.
Boeing 737 Max. Фото: The New York Times.

Британія, Австралія, Малайзія, Норвегія і Оман тимчасово призупинили польоти літаків Boeing 737 Max після авіакатастрофи в Ефіопії. Раніше аналогічну заборону ввели Сінгапур, Китай, Індонезія та Ефіопія, повідомляють Патріоти України.

"Це тимчасове призупинення, ми чекаємо додаткову інформацію, щоб проаналізувати ризики подальшої експлуатації Boeing 737 Max", — наголосив глава управління безпеки польотів цивільної авіації Австралії Шейн Кармоді.

Водночас США не припинили польоти відповідних літаків, однак вимагають від Boeing негайно оновити програмне забезпечення. У компанії пообіцяли зробити це якнайшвидше.

Джерело: ВВС

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...