В Україні мобільні оператори перед Новим роком підняли тарифи на 20-70 грн залежно від пакета, повідомляють Патріоти України.
Як зазначено у матеріалі, швидше за все, середній чек у мобільників у першому кварталі 2019 року також відчутно збільшиться.
Зазначається, що тарифи оператора lifecell виросли на 25-30 грн, а деякі від 40 до 75 грн. У компанії порадили абонентам переходити на інші тарифи, якщо ж їх не влаштовує нова ціна поточних.
Крім того, як зазначено, "Київстар" зокрема вирішив скасувати частину своїх старих дешевих та інших тарифів, яких у нього близько двохсот.
"Оператор вирішив підчистити здебільшого бюджетні тарифи, за якими абоненти могли мало і рідко платити і спілкуватися голосом. Так, наприклад, власники тарифу "Базовий" могли безлімітно спілкуватися в мережах "Київстар" і не платити щомісячну абонплату. Дзвінки на інших операторів коштували 1,5 грн хвилину, а 50 Мб інтернету — 3 грн. Тепер же цим абонентам доведеться переходити, наприклад, на найдешевший тариф "Безлім Соцмережі" — за 75 грн", — йдеться у статті.
При цьому Vodafone найближчим часом не планує вносити зміни до тарифних планів: у компанії назвали свої тарифи адекватними щодо ринку.
Зараз на сайті lifecell мінімальний тариф з актуальної лінійки prepaid — "Дзвінки усім" — 80 грн за 4 тижні. У "Київстар" мінімальний актуальний тариф — "Безлім Соцмережі" — 75 грн. У Vodafone є тариф SuperNet Start — 65 грн за 4 тижні.
Зазначається, що зазначені суми помітно перевищують середній чек за надання послуг зв'язку, який оператори мали у третьому кварталі 2018 року (56 грн — Vodafone, 57 грн — Київстар, 59 грн — lifecell). Видання робить висновок, що таким чином середній чек у мобільних операторів у першому кварталі цього року відчутно збільшиться.
Виплати українцям із другою та третьою групою інвалідності не скасують. Інформація про скасування не відповідає дійсності. Про це повідомило Міністерство соціальної політики, передають Патріоти України. У відомстві наголосили, що зберігаються усі випла...
У Нацбанку мають намір працювати над тим, щоб різниця між готівковим та офіційним курсом долара не перевищувала 3%. Головне ж завдання регулятор бачить собі у забезпеченні стійкості гривні. Про це йдеться у Стратегії НБУ. За нею, рух до поступового осл...