Почалось: У Британії арештували рахунки першого російського олігарха

Всі сумнівні активи вже є пріоритетною метою для правоохоронних органів.
Великобританія стає дуже незатишною для російських олігархів. Фото: ЖЖ.

Повноваження, надані недавно прийнятим законом про кримінальні фінанси, були використані для заморожування багатомільйонної власності неназваного олігарха, імовірно російського походження, заявив у вівторок британський міністр безпеки, передають Патріоти України із посиланням на The Telegraph.

Відповідаючи на питання про те, що робить уряд його країни для боротьби з багатими росіянами, які використовують Великобританію в якості безпечного притулку для нечесних грошей, Бен Уоллес сказав, що всі сумнівні активи вже є пріоритетною метою для правоохоронних органів.

Протягом двох тижнів після вступу в силу закону про кримінальні фінанси уряд заморозив активи «заморського олігарха», в тому числі «22 млн. Фунтів стерлінгів», сказав Уоллес в ефірі популярної у Великобританії телепрограми «Сегодня».
Відповідно до нового Закону олігархові було вручено «ордер про непідтверджене багатство». І якщо дана особа не зможе пояснити джерело цього багатства, її британські активи можуть бути заарештовані державою.
Пан Уоллес не підтвердив, що олігарх є громадянином Росії, заявивши, що оприлюднити подібні деталі - справа Верховного суду. Відповідаючи на питання про те, чи може громадськість очікувати, що уряд все частіше стане використовувати свої повноваження щодо російських олігархів та інших «людей з величезним багатством, нажитим нечесним шляхом», він сказав: «Це буде відбуватися, і це вже відбувається».

"Геніальність" скреп: У "Росатомі" після створення квантового комп'ютера зізналися, що не розуміють, навіщо він їм

субота, 24 лютий 2024, 23:16

Керівник проєктного офісу з квантових технологій "Росатому" Руслан Юнусов заявив в опублікованому 21 лютого інтерв'ю російському пропагандистському агентству ТАСС, що не розуміє сенсу розроблення квантового комп'ютера, яке ведуть у Росії, передають Пат...

Нова диверсія: У Польщі висипали з вагонів українську квасолю

субота, 24 лютий 2024, 13:51

Уранці суботи, 24 лютого, невідомі на станції "Дорогуськ" у Польщі висипали з вагонів українську квасолю. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, передають Патріоти України. Зазначається, що ця подія сталася на польській зал...