​Подайте бедному агрессору на пропитание: Росія благає західні банки повернути її на ринок запозичень

Росія направила 25 іноземним банкам заявки на організацію розміщення державних облігацій у 2016 році. Перш ніж розтринькати останні «закрома», не погано б прихопити грошенят ще у «триклятих піндосів» та у «підлій Гейропі», у Кремлі.
Окупанти просять грошенят у борг

Про це йдеться в заявці Міністерства фінансів, яке було опубліковано 5 лютого, повідомляють Патріоти України з посиланням на Газета.ru.

До списку увійшли найбільші банки США, Європи і Китаю: Barclays, BNP Paribas, Bank of America Merrill Lynch, Bank of China, Wells Fargo, Goldman Sachs, J.P. Morgan, Deutsche Bank, Industrial and Commercial Bank of China, Crédit Agricole, Credit Suisse, Landesbank Baden-Wuerttemberg, Morgan Stanley, Mizuho Financial, Nomura, Citigroup, Societe Generale, Scotiabank, TD Securities, China Construction Bank, Agricultural Bank of China, HSBC, RBC Capital Markets, UBS, UniCredit.

Крім того в списку фігурують і три російські банки: ВТБ, Газпромбанк і Ощадбанк.

Останній раз Росія розміщувала держоблігації у вересні 2013 року, коли Росії ще не перекрили доступ до ринків капіталу на Заході. При цьому формально санкції Заходу не поширюються на державні запозичення.

Коли з "пістолета" заправної колонки ллється... не паливо: Як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

четвер, 19 травень 2022, 0:22

Українці продовжують масово скаржитися на несумлінних працівників АЗС та махінації з паливом. З кожним днем "ділки" вигадують все нові схеми та способи наживатися на критичній ситуації в країні, повідомляють Патріоти України. У соціальних мережах водії...

За літр бензину і ДП - 70 гривень: Українців шокували новими цінами на АЗС

середа, 18 травень 2022, 18:44

Після дерегуляції цін на паливо вартість бензину і дизеля в Україні може істотно зрости. Мережі автозаправних станцій почали укладати перші угоди з постачання палива, ціна якого більше не обмежуються державним регулюванням, пише ZN.UA, передають Патріо...