Подарунок для економних українців: Кабмін вирішив, що робити з невикористаними субсидіями

Частину невикористаної суми субсидії зараховуватимуть як оплату послуг на наступні розрахункові періоди.

Ілюстрація:tyachivnews.in.ua

Кабінет міністрів вирішив зробити подарунок економним українцям: частина грошей, які вдалося заощадити на субсидії, підуть на оплату суми в рахунку за "комуналку". Такий захід зафіксований в постанові КМУ №319 від 27 квітня 2016 року, передають Патріоти України.

Так, згідно з текстом документа, частину невикористаної суми субсидії в еквіваленті вартості 100 куб. метрів природного газу або в еквіваленті 150 кВт / год електричної енергії (в разі використання даних джерел енергії для індивідуального опалення) зараховуватимуть як оплату послуг, в тому числі обов'язкової частини платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.

Крім того, постановою також пропонується за підсумками опалювального сезону невикористані суми субсидій в результаті економного споживання енергоресурсів повертати до Державного бюджету.

Ціни астрономічні, але конкурентів немає: Сербська авіакомпанія продовжує рейси до РФ

середа, 29 березень 2023, 23:15

Національна авіакомпанія Сербії Air Serbia лишилась єдиним європейським перевізником, за допомогою якого росіяни можуть потрапити прямо до Європи, тому авіаквитки з Москви до Белграда коштують дуже дорого. Про це повідомляє avianews.com, передають Патр...

Авторитетна інвесткомпанія прогнозує істотне зниження курсу долара до гривні протягом 2023 року

середа, 29 березень 2023, 19:41

Курс долара в Україні може стати однією із найбільших несподіванок 2023 року. Незважаючи на війну та падіння економіки, ситуація у валютному секторі країни виглядає досить оптимістично. Причому є підстави для плавного зниження курсу іноземних валют щод...