
Кабінет міністрів вирішив зробити подарунок економним українцям: частина грошей, які вдалося заощадити на субсидії, підуть на оплату суми в рахунку за "комуналку". Такий захід зафіксований в постанові КМУ №319 від 27 квітня 2016 року, передають Патріоти України.
Так, згідно з текстом документа, частину невикористаної суми субсидії в еквіваленті вартості 100 куб. метрів природного газу або в еквіваленті 150 кВт / год електричної енергії (в разі використання даних джерел енергії для індивідуального опалення) зараховуватимуть як оплату послуг, в тому числі обов'язкової частини платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.
Крім того, постановою також пропонується за підсумками опалювального сезону невикористані суми субсидій в результаті економного споживання енергоресурсів повертати до Державного бюджету.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...