
Кабінет міністрів вирішив зробити подарунок економним українцям: частина грошей, які вдалося заощадити на субсидії, підуть на оплату суми в рахунку за "комуналку". Такий захід зафіксований в постанові КМУ №319 від 27 квітня 2016 року, передають Патріоти України.
Так, згідно з текстом документа, частину невикористаної суми субсидії в еквіваленті вартості 100 куб. метрів природного газу або в еквіваленті 150 кВт / год електричної енергії (в разі використання даних джерел енергії для індивідуального опалення) зараховуватимуть як оплату послуг, в тому числі обов'язкової частини платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.
Крім того, постановою також пропонується за підсумками опалювального сезону невикористані суми субсидій в результаті економного споживання енергоресурсів повертати до Державного бюджету.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...