​Поки барель по $50: Трамп розпродає половину нафтового резерву США, обвал цін неминучий

Знаково, що за таке рішення стало відомо після візити президента США до короля Саудівської Аравії. Якщо це "змова" - Росію та Іран очікують важкі часи

У неділю, 28 травня, в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Дональд Трамп має намір продати як мінімум половину стратегічного нафтового резерву (СНР) Сполучених Штатів. За деякими даними, Білий дім збирається пояснити це рішення зростанням нафтовидобутку в Америці, повідомляють Патріоти України.

Як відзначають експерти, продаж чорного золота може принести значні кошти бюджету США, адже в наразі барель коштує близько 50 доларів, а середня ціна зберігається в СНР нафти становить всього 29,70 долара за барель. Однак якщо Трамп здійснить задумане, то це може привести до зниження світових цін на чорне золото, повідомляє CNN.

Відзначимо, згідно з даними Міненерго США, в сховищах країни знаходиться 688 мільйонів барелів нафти.

До речі, після того як в адміністрації 45-го президента Сполучених Штатів заявили про намір припинити купувати нафту з країн ОПЕК, деякі експерти припустили, що Дональд Трамп обрушить нафтовий ринок.

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...

Надоїли "дармоїди": Українцям у Польщі все більше відмовляють у статусі біженця

середа, 24 червень 2026, 6:05

Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...