​Поки барель по $50: Трамп розпродає половину нафтового резерву США, обвал цін неминучий

Знаково, що за таке рішення стало відомо після візити президента США до короля Саудівської Аравії. Якщо це "змова" - Росію та Іран очікують важкі часи

У неділю, 28 травня, в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Дональд Трамп має намір продати як мінімум половину стратегічного нафтового резерву (СНР) Сполучених Штатів. За деякими даними, Білий дім збирається пояснити це рішення зростанням нафтовидобутку в Америці, повідомляють Патріоти України.

Як відзначають експерти, продаж чорного золота може принести значні кошти бюджету США, адже в наразі барель коштує близько 50 доларів, а середня ціна зберігається в СНР нафти становить всього 29,70 долара за барель. Однак якщо Трамп здійснить задумане, то це може привести до зниження світових цін на чорне золото, повідомляє CNN.

Відзначимо, згідно з даними Міненерго США, в сховищах країни знаходиться 688 мільйонів барелів нафти.

До речі, після того як в адміністрації 45-го президента Сполучених Штатів заявили про намір припинити купувати нафту з країн ОПЕК, деякі експерти припустили, що Дональд Трамп обрушить нафтовий ринок.

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...

Енергосистема під загрозою? На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 9:48

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...