
У неділю, 28 травня, в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Дональд Трамп має намір продати як мінімум половину стратегічного нафтового резерву (СНР) Сполучених Штатів. За деякими даними, Білий дім збирається пояснити це рішення зростанням нафтовидобутку в Америці, повідомляють Патріоти України.
Як відзначають експерти, продаж чорного золота може принести значні кошти бюджету США, адже в наразі барель коштує близько 50 доларів, а середня ціна зберігається в СНР нафти становить всього 29,70 долара за барель. Однак якщо Трамп здійснить задумане, то це може привести до зниження світових цін на чорне золото, повідомляє CNN.
Відзначимо, згідно з даними Міненерго США, в сховищах країни знаходиться 688 мільйонів барелів нафти.
До речі, після того як в адміністрації 45-го президента Сполучених Штатів заявили про намір припинити купувати нафту з країн ОПЕК, деякі експерти припустили, що Дональд Трамп обрушить нафтовий ринок.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...