​Поки барель по $50: Трамп розпродає половину нафтового резерву США, обвал цін неминучий

Знаково, що за таке рішення стало відомо після візити президента США до короля Саудівської Аравії. Якщо це "змова" - Росію та Іран очікують важкі часи

У неділю, 28 травня, в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Дональд Трамп має намір продати як мінімум половину стратегічного нафтового резерву (СНР) Сполучених Штатів. За деякими даними, Білий дім збирається пояснити це рішення зростанням нафтовидобутку в Америці, повідомляють Патріоти України.

Як відзначають експерти, продаж чорного золота може принести значні кошти бюджету США, адже в наразі барель коштує близько 50 доларів, а середня ціна зберігається в СНР нафти становить всього 29,70 долара за барель. Однак якщо Трамп здійснить задумане, то це може привести до зниження світових цін на чорне золото, повідомляє CNN.

Відзначимо, згідно з даними Міненерго США, в сховищах країни знаходиться 688 мільйонів барелів нафти.

До речі, після того як в адміністрації 45-го президента Сполучених Штатів заявили про намір припинити купувати нафту з країн ОПЕК, деякі експерти припустили, що Дональд Трамп обрушить нафтовий ринок.

Бережіться! Шахраї більше не зламують картки - ось як працюють найнебезпечніші схеми

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:21

У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...

Блекаут і паливна криза в Криму: Все дорожчає, закриваються аптеки та магазини, люди змітають товари з полиць

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:24

Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...