Поки неповороткі гіганти чухаються: Конкурент Instagram і Facebook відкрив офіс в Україні

Snapchat в 2015 році купив український стартап Looksery за $150 млн.

У UNIT.City розмістився офіс і R & D підрозділ Snapchat. Ілюстрація: ЕРА.

Соціальна мережа Snapchat стала резидентом UNIT.City в Києві. Про це повідомив керуючий партнер UNIT.City Макс Яковер на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Снепчат став резидентом UNIT.City. Майже рік роботи великої команди, щоб це сталося", - написав він. У UNIT.City розмістився офіс і R & D підрозділ компанії.

"Snapchat глобальний конкурент Facebook/Instagram. Капіталізація - $8 млрд. 186 млн активних щоденних користувачів", - підкреслив Яковер. Він нагадав, що Snapchat в 2015 році купив український стартап Looksery за $150 млн.

Snapchat - мобільний додаток обміну повідомленнями з прикріпленими фото і відео. Використовуючи додаток, користувач може знімати фото, записувати відео, додавати текст і малюнки і відправляти їх керованому списку одержувачів.

UNIT.City – парк для розвитку технологічних компаній, стартапів та креативних індустрій. Бізнес-інфраструктура включає в себе кампуси, техно-лабораторії, акселератори, освітні інституції, соціальні і культурні об’єкти.

Зниження рейтингу України до обмеженого дефолту: Економіст розповів, якими будуть наслідки

неділя, 14 серпень 2022, 9:56

Оголошення рейтинговими агентствами обмеженого дефолту України не матиме для неї жодних наслідків. Це ніяк чином не вплине на її закордонні активи - оскільки раніше було досягнуто домовленості з кредиторами про відстрочку сплати боргів. Понад те, Украї...

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...