
Соціальна мережа Snapchat стала резидентом UNIT.City в Києві. Про це повідомив керуючий партнер UNIT.City Макс Яковер на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.
"Снепчат став резидентом UNIT.City. Майже рік роботи великої команди, щоб це сталося", - написав він. У UNIT.City розмістився офіс і R & D підрозділ компанії.
"Snapchat глобальний конкурент Facebook/Instagram. Капіталізація - $8 млрд. 186 млн активних щоденних користувачів", - підкреслив Яковер. Він нагадав, що Snapchat в 2015 році купив український стартап Looksery за $150 млн.
Snapchat - мобільний додаток обміну повідомленнями з прикріпленими фото і відео. Використовуючи додаток, користувач може знімати фото, записувати відео, додавати текст і малюнки і відправляти їх керованому списку одержувачів.
UNIT.City – парк для розвитку технологічних компаній, стартапів та креативних індустрій. Бізнес-інфраструктура включає в себе кампуси, техно-лабораторії, акселератори, освітні інституції, соціальні і культурні об’єкти.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...