​Політичні ризики: США продавили для України новий транш від МВФ, - ЗМІ

Торги уряду з фондом стосовно додаткових підвищень цін на енергоносії загрожували залишити Україну без такого потрібного перекредитування. На щастя втрутився уряд Сполучених Штатів.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) пом'якшив свою позицію щодо виділення Україні чергового, п'ятого кредитного траншу під тиском свого ключового донора - Сполучених Штатів, зазначають Патріоти України. Про це повідомляє видання "Апостроф" з посиланням на своє джерело, знайоме з деталями переговорів.

За словами співрозмовника, американці визнали, що вимога МВФ про одномоментне підвищення цін на газ для населення може спричинити за собою реванш проросійських сил на майбутніх виборах, намічених на 2019 рік. За їхніми оцінками, проросійські сили можуть скористатися різким підвищенням цін на газ в якості вирішального аргументу у виборчій кампанії.

Раніше МВФ вимагав підвищення цін на газ для населення в межах 60%, український уряд погоджувався не більше ніж на 30% -ве зростання. На сьогодні тариф для населення становить 4942 гривні за 1 тис. куб. м (без ПДВ).

Битва титанів: США захотіли зірвати покупку Китаєм заводу "Мотор Січ"

субота, 24 серпень 2019, 15:59

Купівля українського виробника дозволить Пекіну скоротити відставання в технологіях, а Києву - забезпечити завантаження власного підприємства, якому заборонено військово-технічне співробітництво з Москвою. Помічник президента США з національної безпеки...

Електричка по-новому: Крюківський вагонобудівний завод показав створення свого нового регіонального поїзду (фотофакти)

субота, 24 серпень 2019, 11:06

На Крюківському вагонобудівному заводі в рамках виконання контракту з “Укрзалізницею” йде будівництво регіонального дизель-поїзда ДПКр-3. Поїзд складатиметься з трьох вагонів, його укомплектують силовими установками потужністю 588 кВт виробництва німец...