"Полная разруха": У Росії добре усвідомлюють, що насправді чекає окупований Крим

Санкції, що зв'язують господарську діяльність на анексованому півострові, ще більше погіршують стан дотаційного регіону. У бюджеті Росії, що потерпає від своїх санкцій, нема вільних фінансових ресурсів, щоб переломити ситуацію.

"Щоб зрозуміти, що чекає на Крим, можна подивитися на стан економіки Абхазії", - таку думку висловив в інтерв'ю "Апострофу" російський політик Костянтин Боровий, зазначають Патріоти України.

Ця територія дуже інтенсивно розвивалася як частина Грузії та завдяки туризму. А сьогодні там інша ситуація", - зазначив опозиціонер.

В даному контексті він згадав показово фото з Абхазії, на якому зображена електричка, через яку проросло дерево.

"Через деякий час Крим буде в такому ж стані. І силовики – наскільки я розумію, так само, як і в Абхазії – стримуватимуть інформаційний і людський обмін між Кримом і Росією", - також заявив Боровий.

Хіти тижня. З 19 грудня Німеччина відкриває двері для українських заробітчан

неділя, 16 грудень 2018, 9:00

19 грудня німецький парламент зніме обмеження на використання легального праці іноземних робітників. Про це на своїй сторінці у Facebook пише Євген Черняк, передають Патріоти України. "Зараз німецький роботодавець обмежений зобов’язанням віддавати пріо...

Поки Маск прокладає успіх інноваційним Hyperloop і своїм космічним проектам, китайці дали бій Tesla на її ж полі (фотофакти)

неділя, 16 грудень 2018, 7:25

Еталонний електомобіль був приречений з часом потрапити в жорна жорсткої конкуренції, що не може не радувати автомобілістів. Однак після того як Ілон Маск охолов до свого дітища, утриматися в лідерах буде складніше. Китайська компанія Byton показала на...