
Член Ради оптового ринку електроенергії (ОРЕ), в.о. генерального директора АТ «Хмельницькообленерго» Олег Козачук вважає, що ціна на електроенергію вироблену альтернативною генерацією після введення «зелених» аукціонів може знизитися вдвічі. Про це він заявив під час відкриття заводу «KNESS PV» 5 лютого у Вінниці, передають Патріоти України.
«Відновлювальна енергетика має дивитися на світові тренди і чітко розуміти, що її розвиток не зупинити, але потрібно готуватися до змін… Зараз тариф в нас 15 євроцентів, то в аукціонах, те що ми бачимо в світі, це 6-10 євроцентів», - сказав він.
Козачук додав, одна із основних проблем зараз, це те, що альтернативна генерація виробляє 2% електроенергії, а отримує коштів з ринку близько 9%. «Цей перекос однозначно має бути змінений найближчим часом», - уточнив він. Нагадаємо, загальна встановлена потужність об'єктів відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) за 2018р, в порівнянні за 2017р, збільшилася на 54%, або на 742,5 МВт до 2117,2 МВт.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...