"Постійно щось заважало": Порошенко розкритикував попереднє керівництво Одеської області (відео)

Хоча Одещина була однією з перших учасниць експерименту, згідно з яким половина позапланових доходів митниці йде на відновлення доріг, в минулому і позаминулому році він в цій області проводився невдало, наголосив президент.

Петро Порошенко. Фото:www.jewishjournal.com.

За час дії експерименту, згідно з яким половина позапланових доходів митниці йде на відновлення доріг, у Львівській та Івано-Франківській областях побудували дороги, а попередньому керівництву Одеської області "постійно щось заважало". Про це сказав президент України Петро Порошенко в ході церемонії відкриття Стамбульського парку і Потьомкінських сходів в Одесі. Його виступ транслював телеканал 112 Україна, передають Патріоти України.

Порошенко нагадав, що Одеська область була однією з перших учасниць експерименту.

"На жаль, можу констатувати, що в минулому і позаминулому роках цей експеримент проводився невдало. Якщо ви поїдете на Галичину і побачите, скільки доріг вже було побудовано у Львові, Франківську, ви будете приємно здивовані, а попередньому керівництву області постійно щось заважало. Доторгувалися вже до того, що немає чим здачі давати".

Порошенко заявив, що за весь попередній рік на фінансування дорожнього будівництва в Одеській області було перераховано трохи більше 88 млн грн.

"Підкреслюю, що тільки за перші чотири місяці цього року українська митниця вже перерахувала на дороги більше 4 млрд грн. І коли в Одеській області, а я хочу підкреслити, що тут моя мала батьківщина, замість пари і піару, нарешті, зайнялися роботою, Одеська митниця дала державі 1 млрд 200 млн грн", - додав він.

Президент підкреслив, що цей показник є запорукою того, що будівництво доріг в Одеській області буде відроджено.

Максимально скоротити доходи Москви: США шукають спосіб обвалити ціну на російську нафту до 40 доларів за барель – Bloomberg

середа, 6 липень 2022, 23:53

США обговорюють зі своїми союзниками обмеження ціни на російську нафту до 40-60 доларів за барель. Мета – обмеження прибутку агресора від енергоносіїв при збереженні їхнього імпорту. Станом на 23:11 6 липня, російська нафта марки Urals торгується за ці...

Маскувався під латвійський: Популярний в Україні сервіс спритно приховував російський слід

середа, 6 липень 2022, 21:28

Чимало українських компаній відмовилися від російського програмного забезпечення після військового вторгнення Росії на територію України. Компанії ухвалили це рішення і задля власної інформаційної безпеки, і через небажання фінансувати агресора. Одна з...