"Постійно щось заважало": Порошенко розкритикував попереднє керівництво Одеської області (відео)

Хоча Одещина була однією з перших учасниць експерименту, згідно з яким половина позапланових доходів митниці йде на відновлення доріг, в минулому і позаминулому році він в цій області проводився невдало, наголосив президент.

Петро Порошенко. Фото:www.jewishjournal.com.

За час дії експерименту, згідно з яким половина позапланових доходів митниці йде на відновлення доріг, у Львівській та Івано-Франківській областях побудували дороги, а попередньому керівництву Одеської області "постійно щось заважало". Про це сказав президент України Петро Порошенко в ході церемонії відкриття Стамбульського парку і Потьомкінських сходів в Одесі. Його виступ транслював телеканал 112 Україна, передають Патріоти України.

Порошенко нагадав, що Одеська область була однією з перших учасниць експерименту.

"На жаль, можу констатувати, що в минулому і позаминулому роках цей експеримент проводився невдало. Якщо ви поїдете на Галичину і побачите, скільки доріг вже було побудовано у Львові, Франківську, ви будете приємно здивовані, а попередньому керівництву області постійно щось заважало. Доторгувалися вже до того, що немає чим здачі давати".

Порошенко заявив, що за весь попередній рік на фінансування дорожнього будівництва в Одеській області було перераховано трохи більше 88 млн грн.

"Підкреслюю, що тільки за перші чотири місяці цього року українська митниця вже перерахувала на дороги більше 4 млрд грн. І коли в Одеській області, а я хочу підкреслити, що тут моя мала батьківщина, замість пари і піару, нарешті, зайнялися роботою, Одеська митниця дала державі 1 млрд 200 млн грн", - додав він.

Президент підкреслив, що цей показник є запорукою того, що будівництво доріг в Одеській області буде відроджено.

Партнери вважають, що російська халтура ремонту не підлягає: На МКС відсік модуля "Зірка" збираються ізолювати назавжди - NASA

вівторок, 18 січень 2022, 22:20

Через російський модуль на МКС регулярно відбувається витік повітря. При цьому у Роскосмосі запевняють, що витік повітря буде усунено після доставки спеціальних засобів. Тому занепокоєння партнерів із NASA не обґрунтоване. На Міжнародній космічній стан...

Ціни на нафту сягнули найвищої позначки з жовтня 2014 року

вівторок, 18 січень 2022, 22:05

На ціни вплинув удар безпілотників по території Об'єднаних Арабських Еміратів, внаслідок якого загинули люди. Влада ОАЕ звинуватила в атаці єменських повстанців-хуситів. У результаті атаки стався вибух, який завдав збитків трьом нафтовим цистернам в Аб...