Позов Коломойського і Суркіса: У Києві суд визнав націоналізацію "Приватбанку" частково незаконною

Позивачі просили суд визнати протиправними цілий ряд рішень, що передували викупу акцій "Приватбанку" урядом. Суд задовольнив всі вимоги позивачів.

Ілюстрація:Еспресо.TV

Окружний Адміністративний суд Києва визнав націоналізацію "Приватбанку" частково незаконною. Це випливає з постанови суду № 826/20239/16 від 17 травня, передають Патріоти України з посиланням на Ліга.Фінанси.

Суд розглянув позов 6 фізичних осіб до Національного банку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Міністерства фінансів, а також осіб, уповноважених здійснювати тимчасову адміністрацію в банку в кінці грудня 2016 року.

З рішення суду випливає, що серед позивачів є співвласник медіа-групи "1 + 1". Як відомо, компанія належить Ігорю Коломойському та Ігорю Суркісу.

Позивачі просили суд визнати протиправними цілий ряд рішень, що передували викупу акцій "Приватбанку" урядом. Зокрема, позивачі зажадали скасувати рішення НБУ, яким їх визнали пов'язаними з банком особами. Крім того, вони попросили суд визнати недійсним договір про купівлю-продаж акцій "Приватбанку" від 21 грудня 2016 року, укладений між Фондом гарантування вкладів і Міністерством фінансів, в тій частині, яка стосується прав та інтересів позивачів.

Позивачі також зажадали від "ПриватБанку" повернути списані в ході націоналізації депозити в сумі понад 1 млрд грн і втрачені ними відсотки. Суд задовольнив всі вимоги позивачів.

Іншим своїм рішенням від 17 травня суд постановив стягнути з "Приватбанку" 364 млн гривень, списаних з кореспондентських рахунків А-Банку (Акцент-Банку), який контролюється родиною Суркісів. Крім цього, суд постановив повернути А-Банку понад 5,5 млн грн невиплачених відсотків.

Міністр-"дієтолог" погрожує позбавити українських заробітчан пенсій

п’ятниця, 22 червень 2018, 21:30

За словами Андрія Реви, в Україні сьогодні спостерігається брак фахівців, і не в останню чергу - через масове заробітчанство. У Польщі працюють мільйон українців, тільки 300 тисяч з яких офіційно зареєстровані в пенсійній системі. Про це розповів мініс...

У Мінінфраструктури пообіцяли привабити Маска в Україну для запуску потужного проекту

п’ятниця, 22 червень 2018, 20:14

Принаймні, міністр Омелян щодо співпраці України з відомим світовим генієм налаштований оптимістично. 22 червня український міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив журналістам, що планує переконати американського бізнесмена Ілона Маска на реаліз...