"Прощай, немытая" та підсанкційна: Гігант світового автопрому ліквідує всі заводи в Росії

Російський бізнес приносить Ford втрати. У 2017 році при виручці в 67 млрд рублів спільне підприємство «Форд Соллерс» отримало 13,6 млрд рублів чистого збитку.

Великий транснаціональний бізнес продовжує згортати присутність в Росії. Американський концерн Ford, який першим з глобальних автовиробників почав збірку машин в Росії, готується закрити два основні заводи - в Ленінградській області і в Татарстані на тлі збитків і скорочення попиту, передають Патріоти України.

Як повідомили Reuters джерела в галузі, зупинити конвеєр можуть завод у Всеволожську, який випускає легкові Focus і Mondeo, і підприємства в Набережних Челнах в Татарстані, де налагоджено виробництво EcoSport і Fiesta.
Завод в Єлабузі продовжить роботу, але може скоротити модельний ряд до однієї Ford Transit. План обговорюється з кінця минулого року і буде вписаний в програму реструктуризації бізнесу, в рамках якої концерн оголошував про плани скоротити виробництво в Європі.
Російський бізнес приносить Ford втрати. У 2017 році при виручці в 67 млрд рублів спільне підприємство «Форд Соллерс» отримало 13,6 млрд рублів чистого збитку. Дані за 2018 рік Ford не розкрив, проте збитки залишаються значними, сказали два джерела Reuters.
Хоча продажі Ford виросли за минулий рік на 5,7% (до 53,2 тисячі автомобілів), весь ринок додав 12,8%, а частка концерну склала лише 3% (проти 3,8% в 2013 році). У СП з Sollers, створеного в 2011 році, залишається борг перед Зовнішекономбанком. У момент створення юрособи компанії видали 39 млрд. рублів.
«В даний час відбувається стратегічний перегляд планів» з можливістю «реструктуризації боргу», повідомив представник ЗЕБа. «Акціонери СП обговорюють реструктуризацію бізнесу в рамках нової глобальної стратегії Ford, рішення буде прийнято в другому кварталі 2019 року», - сказала представник Ford в Росії.

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...

Готуйте кишені: Українці по-новому будуть платити податок на нерухомість, перевірять вартість квартир кожного

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:27

В Україні податок на нерухомість будуть стягувати з урахуванням не метражу, а вартості житла. У результаті ті, хто живе в центральних частинах міст, буде платити більше. Про це розповів глава комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Ге...