"Прощай, немытая" та підсанкційна: Гігант світового автопрому ліквідує всі заводи в Росії

Російський бізнес приносить Ford втрати. У 2017 році при виручці в 67 млрд рублів спільне підприємство «Форд Соллерс» отримало 13,6 млрд рублів чистого збитку.

Великий транснаціональний бізнес продовжує згортати присутність в Росії. Американський концерн Ford, який першим з глобальних автовиробників почав збірку машин в Росії, готується закрити два основні заводи - в Ленінградській області і в Татарстані на тлі збитків і скорочення попиту, передають Патріоти України.

Як повідомили Reuters джерела в галузі, зупинити конвеєр можуть завод у Всеволожську, який випускає легкові Focus і Mondeo, і підприємства в Набережних Челнах в Татарстані, де налагоджено виробництво EcoSport і Fiesta.
Завод в Єлабузі продовжить роботу, але може скоротити модельний ряд до однієї Ford Transit. План обговорюється з кінця минулого року і буде вписаний в програму реструктуризації бізнесу, в рамках якої концерн оголошував про плани скоротити виробництво в Європі.
Російський бізнес приносить Ford втрати. У 2017 році при виручці в 67 млрд рублів спільне підприємство «Форд Соллерс» отримало 13,6 млрд рублів чистого збитку. Дані за 2018 рік Ford не розкрив, проте збитки залишаються значними, сказали два джерела Reuters.
Хоча продажі Ford виросли за минулий рік на 5,7% (до 53,2 тисячі автомобілів), весь ринок додав 12,8%, а частка концерну склала лише 3% (проти 3,8% в 2013 році). У СП з Sollers, створеного в 2011 році, залишається борг перед Зовнішекономбанком. У момент створення юрособи компанії видали 39 млрд. рублів.
«В даний час відбувається стратегічний перегляд планів» з можливістю «реструктуризації боргу», повідомив представник ЗЕБа. «Акціонери СП обговорюють реструктуризацію бізнесу в рамках нової глобальної стратегії Ford, рішення буде прийнято в другому кварталі 2019 року», - сказала представник Ford в Росії.

"Змусили посадовців чухати потилиці": Захід тисне на Україну у проведенні виборів, - WP

неділя, 24 вересень 2023, 17:24

Незважаючи на війну Росії в Україні та воєнний стан, деякі західні політики підштовхують Києв до проведення парламентських і президентських виборів. Про це йдеться у статті The Washington Post, передають Патріоти України. Журналісти пишуть, що ця "пер...

Удари ЗСУ по Чорноморському флоту РФ можуть врятувати експорт зерна, - західні ЗМІ

неділя, 24 вересень 2023, 12:30

В останні кілька тижнів Україна посилила атаки на Чорноморський флот Росії та військові обʼєкти окупантів у Криму. Успішність цих атак нерідко привертає навіть більше уваги, ніж просування ЗСУ на землі.Про це пише у The Conversation професор із міжнаро...